gebe
  1. seldacan01

seldacan01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Yumurta donörü ve taşıyıcı annelik

Konu, 'Tüp Bebek Özel Bölüm' kısmında seldacan01 tarafından paylaşıldı.

Kıbrısta duyduğum ve daha oncede birçok kez yaptırdığım bir yöntemdi hiç kötü birşeyini görmemiştim gayet memnun kalmıştım, kontröllü ve uzman bir ekiple çalışıyorlardı. herkesin maddi durumu iyi olmayabilir ozamanlar birçok kez yaptırdım ve uzun zaman maddi açıdan iyi gelmişti arkadaşlar bu ciddi birşey ve düşünüldüğü gibi merdiven altı veya uygunsuz çalışılan birşey değil. eğer bilgi almak isteyen bayanlar varsa bana ulasabilirler veya birçok kez iletişimde olduğum arkadaşımın adresi EDIT BY BEYZA burdan ulasabilirsiniz konusunda uzmanlardır iyi geceler. Mail adresi telefon numarası gibi iletişim bilgileri vermeyin

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 20 Ağustos 2015
Yumurta donörü ve taşıyıcı annelik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kalp pili ve annelik

kalp pili ve annelik

Kalp pili anne olmaya engel mi? Ritim bozukluğu nedeniyle kalbine pil takılan kadınlar, anne olamayacakları korkusuna kapılıyor. Uzmanlara göre bu korku tamamen yersiz. Çünkü kalbinde pille yaşayan kadınlar hamile kalabiliyor, normal doğum ya da sezaryen ile bebek sahibi olabiliyor. Memorial Hastanesi Kardiyoloji Bölümü’nden Doç. Dr. Kani Gemici, kalp pillerinin hamilelik sürecine...
  2. İşte Annelik İçgüdüsü ve Mucizesi

İşte Annelik İçgüdüsü ve Mucizesi

mucize doğumlar annelik içgüdüsü annelik içgüdüsel mi Bugün sabah posta gazetesi aldım arkadaşlarım orada bulunan bir haberi sizlerle paylaşmak istiyorum. Çünkü inanılmaz duygulandım. Tüylerim diken diken oldu desem yeridir. Avustralya’da Kate Ogg adlı kadın geçen martta ikiz bebek dünyaya getirmişti. 27 haftalık olarak dünyaya gelen bebeklerden Emily sağlıklıydı. Fakat sadece 900 gram...
  3. Yumurta Donasyonu Için Donör Nasıl Seçilir?

Yumurta Donasyonu Için Donör Nasıl Seçilir?

yumurta donasyonu nedir,yumurta donasyonu donör seçimi,yumurta donasyonu için nasıl bir donör seçilir,yumurta donasyonu ve donör seçimi hakkında bilgiler Yumurta Donasyonu kimlere uygulanır? Rahmi olupta erken menapoza girmiş kadınlara, Menapozdaki kadınlara, Herhangi bir nedenden dolayı yumurtalıkları alınan kadınlara, Radyoterapi veya kemoterapi nedeniyle yumurtalık etkinliği yitirmiş...
  4. Taşıyıcı Annelik Nedir?

Taşıyıcı Annelik Nedir?

taşıyıcı anne kime denir,kimler taşıyı annelik yapabilir,türkiyede taşıyıcı annelik varmıdır,taşıyıcı annelik hakkında bilgiler Taşıyıcı annelik kavramı ülkemizde kanunen yasak olmasına rağmen yurtdışında yaygın olarak uygulanmaktadır. Taşıyıcı anneliği yumurta bağışı ile karıştırmamak gerekir. Yumurta bağışı hakkında detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilrisiniz. Taşıyıcı annelikte...
  5. Kimler taşıyıcı annelik yöntemine başvurmaktadır?

Kimler taşıyıcı annelik yöntemine başvurmaktadır?

taşıyıcı annelik nedir,taşıyıcı anneliği kimler yapar,taşıyıcı annelik ve hukiki yönü,taşıyıcı annelik hakkında bilgiler Taşıyıcı annelik kavramı ülkemizde kanunen yasak olmasına rağmen yurtdışında yaygın olarak uygulanmaktadır. Taşıyıcı anneliği yumurta bağışı ile karıştırmamak gerekir. Taşıyıcı annelikte bebek sahibi olmayı isteyen eşler kendi yumurta ve sperm hücrelerini kullanırlar ancak...

Sayfayı Paylaş