gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Yumurta kabukları bakın ne oluyor?

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Yumurtanın her şeklini çok severim; yağda, rafadan, kayısı, katı.... Haftada en az bir kere rafadan yumurta yapıyordum ve kabuklarını atıyordum. Bundan sonra kabukları atmayacağım ve bakın ne yapacağım. [​IMG]

Bayıldım ben bunlara. Çok şirinler değil mi?

Yumurta kabukları bakın ne oluyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yumurta kabuklarını atmayın

yumurta kabuklarını atmayın

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yumurta Kabuklarından Yapılan Kolajlar

Yumurta Kabuklarından Yapılan Kolajlar

Kolaj "collage", düz bir yüzey üzerine fotoğraf, gazete kâğıdı, ve benzeri nesnelerin yapıştırılmasıyla ve bazen boya ile de karıştırılarak uygulanan bir resimleme tekniğidir.(belki bilmeyenler ve merak edenler olur diye açıklama yapmak istedim) Yumurtalarının kabuklarını kullanarak yapılan bu resimler sizcede harika görünmüyormu?Yeteneğim ve elbecerim olmadığı için bu tür...
  3. Yumurta kartonu bakın ne olmuş

Yumurta kartonu bakın ne olmuş

Çekmece düzenleyicisi Yumurta kartonundan düzenleyici yapmak Atmayın değerlendirin adlı yazı dizimizin yeni bölümüyle karşınızdayım meleklerim:) bunu akıl eden vatandaşa bravo demek istiyorum. Bugüne kadar o kadar çok yumurta kabı attım ki sayısı belli değil. yumurtayı çok seviyoruz da. Bakın yumurta kartonundan çekmece düzenleyici yapımı;
  4. Yumurta kabuğundan mumluk yapılışı

Yumurta kabuğundan mumluk yapılışı

Sevgili hanımlar yumurta kabuklarından mumluk yapmayı istermisiniz?Mumlar dekorasyonda sık kullanılan ögelerden biridir.Dekorasyona şıklığın yanında romantik bir görünüm kazandırır. Sizlerde kendi el emeğiniz olan mumluk tasarımlarıyla dekorasyonunuzu aydınlatmaya ne dersiniz?Yapılışı oldukça kolay maliyeti olamyan yumurta kabuklarından renkli mumluk yapılışını sizlerle paylaşıyoruz.Hadi...
  5. Yumurta haşlarken kabuğu çatlamasın diye ne yapmalı?

Yumurta haşlarken kabuğu çatlamasın diye ne yapmalı?

Yumurta sofralarımızın vazgeçilmezleri arasın da yer alıyor. Sadece kahvaltı değil bunun yanın da her türlü pasta, börek, çörek gibi vazgeçilmez lezzetlerin de harcının olmazsa olmazı olarak yer alıyor. Yumurta ile yapılan salatalar, yemekler, tatlı ve pastaların yanısıra böreklerin de olduğunu hepimiz biliyoruz. Günün en önemli öğünü olan kahvaltının da demirbaş bir besini olarak yer alan...

Sayfayı Paylaş