gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

yumurta kartonların dan ne yapabilirsiniz

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ocak 2008
  2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: yumurta kartonların dan ne yapabilirsiniz

Yaratıcıymış :) Ellerine sağlık canım.

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

bencede çok hoş ve üretici canım emeğine sağlık

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

bencede çok yaratıcı

yumurta kartonların dan ne yapabilirsiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mor Çatı - Neler Yapabiliriz?

Mor Çatı - Neler Yapabiliriz?

mor çatı nedir Şiddet gören kadınlara yeni bir umut ve kucak açan mor çatı kadın sığınma evleri için bizler neler yapabiliriz nasıl yardımcı olabiliriz ve gönüllü bir şekilde yardım etmek isteyenler nasıl edebilir tüm sorularınızın cevapları burda arkadaşlar Bizlere Nasıl destek Olabilirsiniz? Ayni destek Başvurularımızın kimi zaman yeni evlerini kurarken ya da sığınakta yaşayacakları...
  2. Zayıflamak İstiyoruz ne yapabiliriz

Zayıflamak İstiyoruz ne yapabiliriz

Merhaba ben ve babam zayıflamak istiyoruz bu durumda akşamları ne yememizi önerirsiniz?
  3. Yumurta kartonu bakın ne olmuş

Yumurta kartonu bakın ne olmuş

Çekmece düzenleyicisi Yumurta kartonundan düzenleyici yapmak Atmayın değerlendirin adlı yazı dizimizin yeni bölümüyle karşınızdayım meleklerim:) bunu akıl eden vatandaşa bravo demek istiyorum. Bugüne kadar o kadar çok yumurta kabı attım ki sayısı belli değil. yumurtayı çok seviyoruz da. Bakın yumurta kartonundan çekmece düzenleyici yapımı;
  4. Saçlarım Dökülüyor, Ne Yapabilirim?

Saçlarım Dökülüyor, Ne Yapabilirim?

saçlarım dökülüyor, saç dökülmesi, aşırı saç dökülmesi Sevgili melekler, günlük olarak elinize gelen aşağı yukarı 80 tel saç normaldir. Ancak bu sayı 80'i geçiyor ve tutam tutama doğru gidiyorsa ortada mutlaka bir sorun var demektir. Önüne geçilmediği takdirde böyle bir durumda kişinin saçlarını hızla kaybettiğini belirten uzmanlar, saç dökülmelerinin başlangıç aşamasından itibaren neler...
  5. Ne yapabilirim ?

Ne yapabilirim ?

Kızlar merhaba beni tanıyorsunuz çoğunuz ben 52 gün önce doğum yaptım… Kontrol herşey sorunsuz dedi çok iyi dedi… Doktrum iğneler süte geçiyormuş dedi,haplarda aynen öyle tek çare spiral dedi ama kayma yapınca kanama yapıyormuş,adetler daha yoğun ve ağrılı geçiyormuş bize de tek çare prez.düşüyor ondada belli bir süre sonra "bana güvenmiyormusun?" Diyoloğu başlıycak napabilirim :( ??

Sayfayı Paylaş