gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Yumurta rekorcusu

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

İşte yetenek die buna derim ben:D:D:D

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Yumurta rekorcusu
    Walla tebrik ediyorum adamı... resmen sabır işi.. oda bende olmayan bir sey.. gerçektendee çok güzel br eser cıkmıs ortayaa....
    Paylaşım için sağol

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Weyyyyyyyyyy süper bişi :)

4. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

süper :D.............

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    harika birsey yaa :)

paylasim icin tskler

Yumurta rekorcusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yumurta şapkalar

yumurta şapkalar

kasketli şapka yapımı anlatımlı Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezlerinden biri olan yumurta, değişik pişirim şekilleri, yumurtalı yemek çeşitleri ile en çok kullanılan, besin değeri yüksek, sevilen bir yiyecek çeşidi. Ne var ki bir canlının oluşması için, içinde her şey bulunan ve tam bir besin olan yumurtayı çok faydalı olmasına rağmen özellikle çocuklar sevmeyip yemekte isteksiz...
  2. Burginyon Yumurta

Burginyon Yumurta

MALZEMELER 4 kişilik 2 adet mantar piyaz doğranmış 1 su bardağı kırmızı şarap ½ adet küçük piyaz doğranmış domates ½ yaprak defne 4 tane karabiber 1 çay kaşığı kekik ¼ tatlı kaşığı un ½ tatlı kaşığı margarin 1 tatlı kaşığı tereyağı 4 adet yumurta 4 dilim taze kızarmış tost ekmek HAZIRLANIŞI Küçük bir tencerede margarini kızdırıp; mantar, karabiber, maydanoz, defne ve kekiği ilave edin. Orta...
  3. Yumurta

Yumurta

rüyada yumurta toplamak ruyada toplamak rüyada görmek kümesten topladığını görmek Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. Yumurtayla dolu bir yuva, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Yumurta yediğinizi gördüyseniz, aile içi gerginlikler oluşacağına işarettir....
  4. yumurta(=

yumurta(=

hemen hemen her sabah kahvaltımızda,soframıza konan bu yumurtalar bakın ne çilelerle geliyorlar o sofraya:haha: BAZEN ENDİŞE BAZEN ACI BAZEN SON YAKARIŞ BAZEN KADER YA HAYİNLİK(= SON VEDA=(
  5. Altın Yumurta

Altın Yumurta

arkadaslar bılgınıze muhtacım lütfen bana fıkırlerınızı yazın cok deneyımlı bılgısıne guvenebılecegım arkadaslar var cok fazla lutfen yorumunuzu esırgemeyın konuya şöyle baslayım ben 3 senelık evlıyım hıc korunmadıgımız halde bır kere bıle gebelık olusmadı evlılıgımın 1.senesınden sonra doktora gıttım genel bır muayene ıcın ve doktorum olusmayan gebelık ıcın tahlıller ıstedı kanda hormon...

Sayfayı Paylaş