gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Yumurta şeklinde koltuğa bayıldım

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Yumurta koltuk modeli tasarım koltuklar
    Farklı bir koltuk arıyorsnız bu yumurta şeklinde koltuklar işinizi görür meleklerim. Değişik bir koltuk modeli olduğundan misafirlerinizi gülümsemesine ve beğenisine yol açacaktır.

Yumurta şeklinde koltuğa bayıldım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bayıldım bunlaraaaaa

bayıldım bunlaraaaaa

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yumurta

Yumurta

rüyada yumurta toplamak ruyada toplamak rüyada görmek kümesten topladığını görmek Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. Yumurtayla dolu bir yuva, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Yumurta yediğinizi gördüyseniz, aile içi gerginlikler oluşacağına işarettir....
  3. yumurta(=

yumurta(=

hemen hemen her sabah kahvaltımızda,soframıza konan bu yumurtalar bakın ne çilelerle geliyorlar o sofraya:haha: BAZEN ENDİŞE BAZEN ACI BAZEN SON YAKARIŞ BAZEN KADER YA HAYİNLİK(= SON VEDA=(
  4. Yumurta kabuğunu kırıyor, koltuğa dönüşüyor

Yumurta kabuğunu kırıyor, koltuğa dönüşüyor

İlginç tasarımlar Katlanan koltuk modelleri Tasarımcılar ne tasarlayacaklarını şaşırmış durumdalar sanırım. Yer kaplamamas toz tutmaması açısından katlanan sandalyeleri çok kullanışlı buluyorum. Katlanabilir topuk tasarımınıda çok mantıklı buluyorum.Tasarımcılar bu sefer yumurta şeklinde katlanan koltuk tasarlamışlar. Bence çok sevimli. Öyle değil mi meleklerim?
  5. İskelet şeklinde büro koltuğu

İskelet şeklinde büro koltuğu

Ofis mobilyaları Büro koltuk modelleri bu fotoğrafı gördüğümde dikkatim iskelet şeklinde müdür koltuğu çekti. Ofis kuralları gereği müdürün farklı sandalyesi olmalı sanırım:) Benim sandalyemin bir bar taburesi olduğu düşünülürse bu koltuk eminim çok konforludur.

Sayfayı Paylaş