gebe
  1. Geleceksin biliyorum Cennet kokulum

Geleceksin biliyorum Cennet kokulum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    3

Yumurtalarımın hem degerini hemde çalışması için ne yapmalıyım????

Konu, 'Gebelik' kısmında Geleceksin biliyorum Cennet kokulum tarafından paylaşıldı.

Gün geçtikte iyi olması gerekecegi yerde daha kötüye gidiyor yumurtlama düşüyor beyaz kan hücrelerim aynı durumda rahim filmi çekildim.şimdide ilaçlı rahim filmi istiyor.çok canım acıyor.artık ümidim kalmıyor.annen olmak istiyorum...

Kendimleyim bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba öncelik yaşam düzeninizi gözden geçirin..Fazla kilolarınız varsa verin.Sigara içiyorsanız bırakın.Her gün düzenli beslenin ve stresten uzak durun.Yumurta kalitesini artırmak için her gün düzenli incir ve fındık tüketin.Gebelik planı öncesi mutlaka hekim kontrolünden geçin..

3. Geleceksin biliyorum Cennet kokulum

Geleceksin biliyorum Cennet kokulum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    3
    Malesef 3 ayda 8 kilo aldım inşallah veririm.teşekkürler verdiğiniz bilgi için...

BEYZA21 bunu beğendi.
  4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Bir beslenme uzmanına görünün.Programlı olarak fazla kilolarınızdan kurtulmaya bakın.Rica ederim ,sevgiler..

5. Kendimleyim

Kendimleyim Forum Okuru

Bal corekotu ye bol bol iyi beslenmeye dikkat et asitli kafeinli seyler i icme sekeri ve tuzu azalt ovulasyon takibi icin telefona yukleyebilecegin uygulamalr var onu yukle cocuk konusunu acmaya calisanlara daha düşünmüyor uz borcumuz var vs de fazla dusunmemeye çalış. Umudunu kaybetm e daha cok gencsin olur insallah

6. ant00730

ant00730 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ben incir ve arı sütü polene başladım. Bakalım ne diye ek doktorumuz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yumurtalarımın hem degerini hemde çalışması için ne yapmalıyım???? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. spor takılan hanımlar için hem şık hemde spor gömlek modelleri

spor takılan hanımlar için hem şık hemde spor gömlek modelleri

spor gömlek modelleri şık gömlek modelleri bayan spor bayan Spor giyim seven bayanlar için en yeni bayan spor gömlek modellerini konumuz için de paylaşıyoruz. Gömlek modelleri ile birlikte bayan gömlek kombin örneklerinden fikir edinerek yapacağınız gömlek kombinlerin de modellerden esinlenebilirsiniz.
  2. Eşinizle mutlu olmak için hem bir eş hemde arkadaşı olun

Eşinizle mutlu olmak için hem bir eş hemde arkadaşı olun

iyi bir eş olmak iyi bir eş olmak için arkadaş olma sitesi Çoğumuz mutlu bir yuva kurmak düşüncesiyle evliliğe adım atarız ama bazen umduğumuzu ve hayallerimizde yaşattığımız evliliği bulamayız ama şu bir gerçekki mutlu olmak bizim elimizde ve beynimizde biter biraz anlayış hoşgörü en önemlisi ise saygı ve sevgidir.Evlilikte mutlu olmak için eşinize hem bir eş hemde arkadaş olun......
  3. Eviniz için hem kullanımlık hemde süslemelik örgü aksesuarlar

Eviniz için hem kullanımlık hemde süslemelik örgü aksesuarlar

Arkadaşlar eviniz için seçmiş olduğum hem evinizi süslemek için,hemde yapıp kullanabilme amaçlı aksesuar modellerini sizlerle paylaşmak istedim.Bu aksesuarlara bakmadan geçmeyin derim.Hadi hamarat eller,boş durmayı sevmeyen üretken hanımlar eviniz için iş başına:)
  4. öksürük için ne yapmalı

öksürük için ne yapmalı

Öksürüğü kesmek için ne uygulayacağız ne yapmak gerekiyor ? Bir türlü geçmiyor bıktım ilaç kullanmaktan arkadaşlarım yaa lütfen yardım tavsiyeee :S

Sayfayı Paylaş