gebe
  1. sibek

sibek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Yumurtalarında geç işlev olanlar yardım lütfen

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında sibek tarafından paylaşıldı.

Mrb sizden cok acil yardim istiyorum kadin doguma gittim ve bana yumurtaliklarimin gec islev gordugunu soyledi bunun icin napa bilirim ben hemen anne olmak istiyorum

2. hilalkahraman

hilalkahraman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba sibel .... sanırım burda kımse kımseye cevap vermıyor yada mesajlar cok gec gıdıyor :) Doktorun demek ısedıgı sanırım yumurtalıkların tembel bu yuzden zorda olsa kendılıgınden hamıle kalman guclesıyır bendede aynı durum var 3 yıllık evlıyım hıc korunmadık buna ragmen bır kere gebe kaldım oda düşükle sonuclandı 2 yıldırda tık yok anlatamam sana neler neler yaptıgımı :D

Yumurtalarında geç işlev olanlar yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ateş ölçme yöntemiyle ve klomenle hamiş olanlar yardım edin lütfen!!!

ateş ölçme yöntemiyle ve klomenle hamiş olanlar yardım edin lütfen!!!

klomenle hamilelik belirtileri klomenle gebelik belirtileri Arkadaşlar ben bu ay klomen kullandım ve klomenin geciktirici bir etkisinin olduğunu biliyorum şuan adetimden 3 gün geçti ve ben test yapmıyorum çünkü regl ateşim 36 iken ve benim 2 gün öncesine kadar ateşim 36.6 iken şuan son iki gündür 36.2 oldu bu durum hamile değilsin anlamına geliyor diye düşünüyorum ama eşim ısrarla test...
  2. Polikistik over sorunu yada bilgisi olanlar lütfen yardım...

Polikistik over sorunu yada bilgisi olanlar lütfen yardım...

polikistik over olanlar :dilektut::dilektut:KIZLAR BENDE POLİKİSTİK OVER SORUNU VAR.. ADET DÜZENSİZLİĞİ YAŞIYORUM. 7 AYDIR HAMİLE KALAMIYORUM. PKO LU OLUP HAMİLE KALANLAR VAR MI ACABA... BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM... İÇİM ÇOK KARARDI BU KONUDAN... UMUDUMU YİTİRMEK İSTEMİYORUM
  3. güzel fikirleri olanlar lütfen yardım etsınn

güzel fikirleri olanlar lütfen yardım etsınn

sevgılıye senı sevıyorum cunku kavonozu yada kalp kutu ıcınde guzel sozler yazmak ıstıyorm neler yapabılır kavonoz içine neler koyabılırm degısık fıkırlerı olanlar lutfen yardımmmm etsın :))
  4. 3-6 Yaş Aralığında Çocuğu Olanlar! Yardım Lütfen!

3-6 Yaş Aralığında Çocuğu Olanlar! Yardım Lütfen!

Merhaba ben Tuğçe. Tasarım öğrencisiyim. Yeni projemizde 3-6 yaş arasındaki çocuklar için oyun materyali tasarlayacağız. Bu yaş aralığındaki çocuklar hakkında bilgi toplamak amacıyla 9 soruluk kısa bir anket hazırladık. https://docs.google.com/forms/d/16DZMruavd7oPxeM3ReOvrAis22OSq9P68k_v-c6aT20/viewform Eğer vakit ayırıp anketi cevaplarsanız çok memnun oluruz. Bunun dışındaki soru, görüş...

Sayfayı Paylaş