gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yumurtalı Sıkma Köfte Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yumurtalı Sıkma Köfte Tarifi Resimli Merhaba hanımlar sizden Yumurtalı Sıkma Köfte Tarifini yazmanızı rica ediyorum ayrıntılı yazın yapılışını

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yumurtalı Sıkma Köfte Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yumurtalı Sıkma Köfte

Yumurtalı Sıkma Köfte

kadına su sıkma oyunu Yumurtalı Sıkma Köfte Malzeme : * 2 su b. bulgur * 1,5 su b. su * 1 yumurta * alabildiği kadar un * tuz, karabiber * 2 çorba k. tereyağı * 3 yumurta * tuz, pulbiber Hazırlanışı : Bulguru sıcak su ile demlemeye alın. Bulguru demledikten sonra karıştırma kabına alın. Biraz soğuduktan sonra üzerine 1 adet yumurta kırın. Üzerine alabiliği kadar un ilave edip yoğurun....
  2. Tombul Köfte Tarifi Resimli

Tombul Köfte Tarifi Resimli

Geçen gün bir arkadaşımda yedim çok hoşuma gitti oğlum ve eşimde çok beğendi. Utandım tarifini alamadım arkadaşlar, acaba rica etsem Tombul Köfte Tarifi Resimli istiyorum bana Tombul Köfte Tarifini verebilirmisiniz.
  3. Resimli Dalyan köfte tarifi

Resimli Dalyan köfte tarifi

dalyan köfte nasıl yapılır resimli dalyan köfte tarifi resimli Gerek çocukların, gerek ise yetişkinlerin en sevdiği lezzetler arasında gelir köfte türleri. Biz de bu yazımızda size muhteşem bir tat olan dalyan köfte tarifini sunmak istedik Melek'ler. Dalyan köfte malzemeleri -1 kg köftelik az yağlı dana kıyma - 2 Dilim ufalanmış ekmek içi 1 kuru soğan - 1 Adet yumurta - 1 Çay kaşığı...
  4. Yumurtalı Sıkma Köfte Nasıl Yapılır ?

Yumurtalı Sıkma Köfte Nasıl Yapılır ?

Yumurtalı Sıkma Köfte Tarifi Resimli Yumurtalı Sıkma Köfte Tarifi Eğer siz de benim gibi bir köfte tutkunuysanız, mutlaka bu tarif ilginizi çekecektir melekler :) Doğrusu ben henüz denemedim ancak tariften okuduğum kadarıyla bulgur köftesinin üstüne yumurta kırılıyor. Denemek lazım, yemeden yorum olmqaz :) Yumurtalı Sıkma Köfte Malzemeleri: 2 su bardak bulgur 1,5 su bardak su 1 yumurta Un...
  5. Yumurtalı Dut Tarifi Resimli

Yumurtalı Dut Tarifi Resimli

Yumurtalı Dut Tarifi Resimli Merhaba hanımlar sizden Yumurtalı Dut Tarifi Resimli tarif istiyorum lütfen yardımcı olun

Sayfayı Paylaş