gebe
  1. sedef.g

sedef.g Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yumurtalıklarımda sancı ağrı var Hamile miyim?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında sedef.g tarafından paylaşıldı.

Hamile miyim? hamilelikte yumurtalık ağrısı tutunma ağrısı
    Merhabalar,

Bundan iki hafta belki biraz daha fazla bir zaman önce erkek arkadaşımla birlikte olduk, ancak ilişki sırasında korunmuyorduk ve içime zevk suyu gelebilmesinden şüphelendik. Daha sonra regl dönemimi bekledik ve 1-2 gün gecikmeyle regl oldum, fakat bu sefer biraz farklıydı normalde 4 gün sürerdi 2 gün sürdü ve o iki gün içerisinde çok kan geldi. Daha sonra yine tam emin olamadığımız için hamilelik testi yaptık, negatif çıktı sonuç. Ama aslında burada tekrar sorma sebebim yumurtalıklarımda çok ciddi bir ağrı ve sancı var. Sizce hamile olma ihtimalim var mı yoksa başka bir şey olabilir mi.

Şimdiden teşekkürler.

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

:yakala::yakala:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 23 Mart 2011
    simeli ve nese355 bunu beğendi.
  3. Buse Çakıcı

Buse Çakıcı Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kan testi yaptırın çünkü idrar testi her zaman gerçek sonucu vermeye bilir o iki günlük kanamada tutunma kanaması olabilir belki. Ama kokrtuğunuz için psikolojik olarakta kanamanız gecikmiş ve farklı olmuş olabilir...

4. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    bencede dikkatli o evlenmeden ne ilişkisi kıss :D ayrıca adet olmuşsun hamilelik ihtimalin geçmiş zaten negatifte çıkmış korkma ama bi dahakine kork derim ben

nese355 bunu beğendi.
  5. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    buseninki doğru olabilir bunu hiç düşünmedim ben en iyisi kan testi yaptır hamiş olabilirsin

6. sedef.g

sedef.g Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki belirtiler bu kadar erken olur mu? bir başka idrar testi daha yaptıktan sonra kan testi yaptırabilirim? bir de bu ağrının başka bir sebebi olabilir mi, hamilelik dışında? iltihap veya hatta kist olmasından da şüpheleniyorum

7. vanilyaçiçeği

vanilyaçiçeği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam, Adete 6 gün kala eşimle korunmasız ilişkiye girdik,adetim 2 gün gecikti hep 1-2gün erken olurdu, bikaçgün kala ağrı ve göğüslerde hassasiyet olurdu fakat şuan hiçbiri yok sadece kasıklarda adet ağrısından farklı bi sancı var. hamile miyim? hamileliğin ilk haftası bu şekilde sancı olur mu ?

8. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

:yakala::yakala:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 23 Mart 2011
  9. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    adet dönemini yaşadıysan daha korkmana gerek yok

10. papatya23

papatya23 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Vanilıya ciceıgıı senın belırtıler banadaa benzıoo benım de normalde adetlerım 1-2 gun öne sarkarr ve agrı olurdu goguslerde ama hıc bır agrı sızı olmadıı o ay..kasık agırsıı elbettee olurr adet sancıısından farkıldıırr özelıkle gebelıgın en baslarındaa cokk gorulur...

11. ceylan-ceylan

ceylan-ceylan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    merhaba herkese bende yeni üye oldum bendede yumurtalık kisti var ve bi türlü kurtulamıorum bu ay adetim 10 gün kadar gecikti ama artık heves yapmaktan bıktım 2 senelik evliyim ama daha 3 aydır çocuk yapmaya karar verdik çok dua ediyorum allaha isteyen herkese versin die işte bu yüzden streste olunca neden gelmediğini anlayamıo insan acaba dio hep :?

12. sertap korkmaz

sertap korkmaz Forum Okuru

Kasıklarımda cok şiddetli bi agrı var idrarımı yaparken vajinam cıkacak gbi. Oluyor kadın dgma gttim sol yumurtalkta küycük birsey gördü kis degil cok kücük yumurta hücresi gbi bsy ddi ve ilac faln vermedi karnımda kus kanatlanyormus gbi bazn kıpırtılar oluyor idrarmın rengide degisti adetimden 10 gün gecti idrar testi yptm ama negatf cktı szce ne ola blir simdiden tesekrler

13. ceylin cee

ceylin cee Forum Okuru

Bnmcok sancm var kasklrm agryor acba ndn ola bilr

14. esra karaca

esra karaca Forum Okuru

Biz nisanlimla korunmasiz ilişkiye girdik ve kalkinca bi sanci oluştu karnimda ve baya ağrıyor sebebi ne olabilir

Yumurtalıklarımda sancı ağrı var Hamile miyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamileyim  ellerimde ağrı ve uyuyşukluk var sebebi

hamileyim ellerimde ağrı ve uyuyşukluk var sebebi

Uyuşukluk baş parmağınız, işaret parmağınız ve orta parmağınızın tamamını, ayrıca yüzük parmağınızın yarısını kapsıyorsa, bu olasılıkla karpal tünel sendromu olabilir. Bu durum et kesme, piyano çalma, daktilo yazma gibi yineleyici el hareketlerini gerektiren işleri sürekli yapanlarda çok yaygın olmakla...
  2. sol kasığımda aşırı ağrı var adetim gecikti hamile olabilirmiyim

sol kasığımda aşırı ağrı var adetim gecikti hamile olabilirmiyim

2 senelik evliyim kistim var bebek istiyoruz ama olmuyo adetim her ay gecikiyo ve oluyo bu ayda olucak diye korkuyorum ama olursada allahtan olmzsada allahtan neyse adetime geri dönüyorum çok düzensiz bundn 5 gün önce sağlık ocağında test yaptırdım sonuç negtif ve pisikolojik de çöküntü oluyo her an adet olucakmışım gibi ama kendimi de alıştırmaya çlışıyorum yardım istiyorum
  3. 4+2 hamileyim diş ağrısına doğal çözümler var mı

4+2 hamileyim diş ağrısına doğal çözümler var mı

4+2 haftalık hamileyim ve müthiş diş ağrısı çekiyorum.ilk aylarda olduğum içinde hiç bir girişimde bulunulmuyor bebeğe zarar verir düşük olur diye.paroldan başka ağrı kesicide içemiyorum ki hiç kesmiyor.ben ne yapıcam nasıl dindiricem bu ağrıyı.3 gündür bu ağrıyı çekiyorumm.evde doğal ne yapabilirim
  4. Kasıklarımda ağrı var gebelik belirtisi mi bu ?

Kasıklarımda ağrı var gebelik belirtisi mi bu ?

Selam arkadaşlarım kasıklarımda şiddetli ağrı var ve adetime de 3-4 gün kadar kaldı. Acaba bu kasıklarda ki şiddetli ağrı gebelik belirtisi olabilir mi ? Planlı bir gebeliğim var yoksa boşuna mı ümitleniyorum bilgi verir misiniz teşekkürler.
  5. Hamileyim kasıklarımda ve karnımda ağrı var

Hamileyim kasıklarımda ve karnımda ağrı var

hamilelikte kasık ağrısı,hamilelikte karın ağrısı,hamilelikte kasık ağrısı nedenleri,hamilelikte kasık ağrısı neden olur,gebelikte karın ve kasık ağrısı hakkında bilgiler Gebeliğin ilk günlerinde hatta adetin geciktiğininin farkedildiği ilk günlerde karın ve kasık bölgelerinde hafif rahatsızlık hissi genellikle bir çok kadın tarafından hissedilir. Hamileliğin 3. ve 4. aylarından kasık...

Sayfayı Paylaş