gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yumurtam Çatladı mı ( Gebelik )

Konu, 'Gebelik' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

yumurtam çatladı çatlatma iğnesi, nasıl nezaman yapılır ? Kızlar yardımınıza ihtiyacım var....ben ayın 11 inde regl olmam gerekiyordu fakat olmadım geçiktiğim 5. gün kan testi yaptırdım.

Fakat beta değeri 57.9 çıktı labaratuar doktoru yumurtan çatlamışta olabilir dış gebelik geçiriyoda olabilirsin 1 haftalık hamilede olabilirsin dedi haftaya çarşamba gel dedi yeniden test yapalım dedi yumurta çatladığında değer yüksek çıkar mı öğrenmek istiyorum hepinize şimdiden teşekkürler......

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar Değerli Misafirimiz,
    Sitemizde sizin gibi çatlatma iğnesi yaptıranların olduğu bir bölüm mevcut. Dilerseniz bu bölümdeki konuları BURADAN inceleyebilirsiniz.

Dilerseniz sitemize BURADAN kayıt olarak ta bu paylaşımların içinde olabilir sorular sorabilir cevaplar alabilirsiniz.

Yumurtam Çatladı mı ( Gebelik ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çatladı mı Dudağın?

Çatladı mı Dudağın?

Çatladı mı Dudağın? Ben yağmurla yaşıyorum… Küçük su birikintilerinde toplanıyorum, Bir damlayım bir ağacın içtiği, Bir okyanusum gemilerin geçtiği, Ben suyum ve bütün yağmurlar benim Hiç yağmur sesi duydunuz mu siz İşte o benim, o benim çığlığım… Her şey sessizdir ben söylerken, Bazen kızarım coşarım, Nice alevler söndürürüm, Nice yaralar açarım, Hiç unutmuyorum yağmasını, Kışın kar olup...
  2. Üşüme Gebelik Belirtisi Sayılır mı ?

Üşüme Gebelik Belirtisi Sayılır mı ?

Hamilelik Belirtileri Üşüme Üşüme Hamilelik Belirtileri Sarı akıntı, pembe akıntı, mide bulantısı gibi gebelik belirtileri ardından bu sayfamızda da hamilelik belirtileri üşüme hakkında sizlere bilgiler sunmaya çalışacağız sevgili melekler... Hamile olduğunu düşünen bayanlar özellikle akşamları aşırı üşüme hatta titreme oluyorsa hamilelik erken belirtisi olabilir. Tabi bu belirtinin...
  3. ellerim çatladı nasıl geçer

ellerim çatladı nasıl geçer

Mrb kzlar bi sorm war elimn ustu hep çatladı yara oldu nasl gecer krem kullanyrm ama bi faydası yok
  4. Gebelikte Epilasyon Yaptırılır mı?

Gebelikte Epilasyon Yaptırılır mı?

hamilelikte epilasyon, gebelikte epilasyon, hamileyken epilasyon yaptırılır mı Sevgili melekler, günümüzde kadınların istenmeyen tüylerden kurtulmak için en çok başvurduğu yöntemlerin başında epilasyon gelir. Bu kalıcı yöntemin gebelik sırasında kullanımı hakkında anne adaylarının kafalarında soru işaretler bulunmaktadır. Kullanımı her geçen gün artan epilasyon acaba gebelik sürecinde...
  5. Yumurtlama olmadan gebelik olamaz mı?

Yumurtlama olmadan gebelik olamaz mı?

ovülasyon olmadan hamile kalınırmı,yumurtlama olmadan hamile kalınırmı,yumurtlama olmadan hamile kalmak mümkünmü,yumurtlama bozukluğu ve gebelik hakkında bilgiler Kadınlarda yumurtlama olmadan hamile kalınır mı sorusunun yanıtı elbette hayır olacaktır. Kadını hamileliğe hazırlayan organ zaten yumurtalıklardır ve ay bir kez yumurtlama yaparak kadının hamile kalması için çalışmaktadır. Bazı...

Sayfayı Paylaş