gebe
  1. xcnss

xcnss Forum Okuru

yumurtam çatladığı halde adet olmadım idrar testleri negatif

Konu, 'Kadınlar' kısmında xcnss tarafından paylaşıldı.

merhaba 3 yıllık evliyim 2 gebelik yaşadım 2 gebeliğim de de talihsizlik yaşadım nasip olmadı en son ki düşüğümün üstünden bir yıl geçti şimdi iki aydır tekrar tedavi görüyorum pko var bende ama çok ciddi değil lutresan verdi doktorum yumurtam oluyor kendiliğinden çatlıyor çatlatma gerekmiyor bu ayda yumurtam gayet iyiydi Protestan testim 12.4 çıktı bugün kesinlikle adet olmam gerekiyordu ama olmadım yaptığım testler idrar testleri negatif şuan ne yapmam gerektiğini bilmiyorum bu durumu yaşayan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim..

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ,yumurtlama olmuş fakat çatlamamış olabilir.Buda mensi geciktirebilir.En sağlıklı bilgiyi hekiminizden alabilirsiniz.Hekiminizle irtibata geçin..

yumurtam çatladığı halde adet olmadım idrar testleri negatif konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. idrar testinde negatif çıkıp hamile olanlar

idrar testinde negatif çıkıp hamile olanlar

Ya kızlar ben iki kere üç kere idrar testi yaptırdım adet olmayı beklerken bugün doktorum bana hamilesin dedi inanamadım. Bu idrar testleri bu kadar mı güvensiz ya hiç benim gibi olan oldu mu ? Ay sevinçliyim bayılacam yemin ediyorum ki :D
  2. Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim?

Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim?

Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim Gebelik testi kesin sonuç mu Arkadaşlar merhaba gebelik testi yaptım ve negatif çıktı ama ben hamile olduğumu düşünüyorum. Sizce Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim? lütfen bilgi verin lütfen.
  3. adetim 10 gün gecikti test negatif hamile miyimdir

adetim 10 gün gecikti test negatif hamile miyimdir

slmm benım su sorum su adetim 10 gün gecıktı saglık ocagında ıdarar testı yaptırdım negtıf çıktı kasıklarım agryo kanamam gelcek gıbı karnıma agrılar gırıyo halsızlık var uzerimde aylık konrtolerımde hıc bı sorunum yoktu acaba ne olmus olabılır kıı kafam karmakarısık adet duzesızlıgımde yok hap falanda hıc kulanmadım neolabılır kı şimdiden teşekkur ederim hepınıze...
  4. Adet olmadım testim negatif  nedeni nedir?

Adet olmadım testim negatif nedeni nedir?

adet gecikmesi neden olur,adet gecikmesi gebelik belirtisimi,adet gecikmesinin nedenleri,adet gecikmesinin sebepleri,adet gecikmesi hakkında bilgiler Adet gecikmesi sadece gebelik nedeniyle olmaz.Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.Adet gecikmesi tıbbi adıyla da amenore, adet kanamasının beklenen tarihinde olmaması durumudur. Beklenen adet tarihinin en az 5 gün gecikmesiyle,...
  5. Test yaptım negatif çıktı ama hala adet olmadım

Test yaptım negatif çıktı ama hala adet olmadım

Yeni evliyim genelde adetim hep 3/5 gün gecikir ama bu sefer çok gecikti normalde ayın 16sında adet olmam gerekiyordu fakat olmadım dün test yaptım negatif ama hala hasta olmadım ve belirti de yok sadece gergin ve agresifim onun dışında hiç bi afet belirtisi yok sürekli bi uyku isteğim var sizce arkadaşlar

Sayfayı Paylaş