gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

yumurtanın sarısını ayırmak için:)

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yumurtanın sarısını ayırmak için:)
    az biraz iğrenç görünüyoo:D ben eski tas eski hamam devam edeyim:)

yumurtanın sarısını ayırmak için:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayırmak

Ayırmak

Ayrılması mutat oyan şeyleri ayırmak sebebe sarılarak iş görmeye delalet eder: Kuzuyu annesinden ayırmak gibi. Maldan bir kısım ayırmak onun zekatını vermeye, iyilik yapmaya, Yapı itibariyle bitişik olan organ ve nesneleri birlirinden ayırmak kendini inssanlardan tecrit etmeye, yalnız kalmaya, Ayırmak cimrilikten dolayı kınanmaya ya da bir insanı sıkıntıdan kurtarmaya, Ak ile kara gibi...
  2. Yumurta sarısının saça faydaları

Yumurta sarısının saça faydaları

yumurtanın saça faydaları yumurta sarısının saca faydaları yumurtanın saça faydası yumurta sarısı saç Yumurtanın sağlıktan tutunda saç ve cildimize kadar birçok faydası vardır.Ben sizlere yumurta sarısının saçlar için faydaları hakkında genel bilgileri sunuyorum * Yumurtanın sarısı saçınız için inanılmaz bir besleyicidir. İki çay kaşığı hint yağı ile karıştırarak saçınıza masaj yapın....
  3. Siyahtan Sarıya Dönmek İstiyorum

Siyahtan Sarıya Dönmek İstiyorum

Siyah saçlıyım ve artık sıkıldım. Kumrala dönmek istiyorum. Ama saçımda zarar görmesin istiyorum. Tam olarak neler yapmalıyım. Siyahtan sarıya dönen hanımlar fikir verir misiniz sağolun.
  4. Çiğ Yumurta Sarısını Ayırmakta Zorluk Çekenlere Müjde !

Çiğ Yumurta Sarısını Ayırmakta Zorluk Çekenlere Müjde !

Bu konu; çiğ yumurta sarısı nasıl ayrılır ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, az sonra izleyeceğiniz videoyu izlediğimde resmen şok oldum. Her pratikliğin altından hep Çinliler çıkıyor. Ee, tabi adamlar durmuyor habire düşünüyor ve üretiyor. Gerçi tembellik edip herşeyin çakmasını da yapıyorlar ama yine de bir şekilde çalışıyorlar. Bizim gibi 29 Ekim tatiliyle Kurban tatili...
  5. Yumurtalarımın hem degerini hemde çalışması için ne yapmalıyım????

Yumurtalarımın hem degerini hemde çalışması için ne yapmalıyım????

Gün geçtikte iyi olması gerekecegi yerde daha kötüye gidiyor yumurtlama düşüyor beyaz kan hücrelerim aynı durumda rahim filmi çekildim.şimdide ilaçlı rahim filmi istiyor.çok canım acıyor.artık ümidim kalmıyor.annen olmak istiyorum...

Sayfayı Paylaş