gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yumurtanın Taze Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Konu, 'Mutfak İçin Pratik Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yumurtanın tazeliği, yumurta taze mi, yumurtanın tazelik testi
    Sevgili melekler, hepimizin evinde bulunan ve en çok kullanılan malzemelerden birisi olan yumurtanın taze olması sağlık açısından önemlidir. Maketlerdeni kasaptan ya da bakkaldan aldığımız yumurtalar ne kadar taze öğrenmek için evde uygulayabileceğimiz bir pratik bilgi paylaşıyoruz sizlerle...

yumurta.jpg

karakuzu bunu beğendi.
Yumurtanın Taze Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rjunuzun taze olup olmadığına mutlaka dikkat edin

rjunuzun taze olup olmadığına mutlaka dikkat edin

Makyaj çantanızı yeniden dizmenin vakti geldi! Son kullanma tarihi dolan makyaj malzemesinin kullanılması sağlık açısından çok riskli... İngiliz bilimadamları, ruj ve maskaraların bakteri üremesine uygun ortam sağladığı ve makyaj malzemesinin kullanıldığı alanda enfeksiyon gelişmesine yol açabileceği uyarısında bulundu. Londra'daki College of Optometrists uzmanları, araştırmaya katılan...
  2. taze yumurtayı nasıl anlayabiliriz

taze yumurtayı nasıl anlayabiliriz

Eve sürekli yumurta alıyoruz her aile gibi ama bunların tazeliğinden hep şüpheleniyorum.Gerçi üstlerinde tarihleri var ama acaba yumurtanın taze olup olmadığı nasıl anlaşılır ?
  3. Hocalara Gitmeden Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Hocalara Gitmeden Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

büyü nasıl anlaşılır, iple büyü anlama, büyü belirtileri İslamiyette büyü vardır ve hatta peygamber efendimiz Hz. Muhammed(S.A.V) e bile yapıldığını hepimiz biliriz. Günümüz de birçok kişi ne yazık ki sırf menfaat ve para sızdırmak adına bu olayı kullanan hocalar ve kişilerle dolu.. Önemli olan burada ilim ve takva sahibi ve hiçbir çıkar gözetmeden size yardım edecek iyi bir hocayı bulmanız.....
  4. Taze Balık Nasıl Anlaşılır?

Taze Balık Nasıl Anlaşılır?

taze balığın özellikleri, taze balık nasıl olur, balığın taze olduğu nasıl anlaşılır Sevgili melekler, kış mevsiminin vazgeçilmez gıdası balığı alırken dikkat etmemiz gereken noktalar bulunuyor. Taze olup olmadığını anlamamıza yarayan bu bilgileri bu sayfamızdan sizlerle paylaşmak istiyoruz.... Öncelikle alacağınız balıkta koku olmamasına dikkat etmelisiniz.Balık eğer bayatlamaya...
  5. Yumurtlama dönemi olup olmadığı nasıl anlaşılır ?

Yumurtlama dönemi olup olmadığı nasıl anlaşılır ?

Kızlar melekler herkese selamlar Allah'ın selamı üzerinize olsun. Ovülasyon ve yumurtlama dönemi nasıl belli oluyor noktasında biraz sorularım var bana yardımcı olacağınız düşünüyorum. Adım eda ve ben 5 yıllık evliyim. Yaklaşık 2 aydır eşimle artık bebeğimizin olması hususunda bir araya gelerek konuştuk ve artık bebek istiyoruz. Ama ben buradaki yazan meleklere baktıkça daralıyorum. Yahu ne...

Sayfayı Paylaş