gebe
  1. haticeyağmur

haticeyağmur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yumurtlama dönemi hesabı ''yardım''

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında haticeyağmur tarafından paylaşıldı.

yumurtlama dönemi hesaplama yumurtlama dönemi hesabı bayanlarda hesabı ovulasyon Ya buay bebek yapmak istiyoruz ama yumurtlamayla ilgili bazı sitelerde hesaplıyorum ayın 22 si bazılarında 23 bazılarında 24 ya ben napıcam bilemiyorum.adet döngüm 25 günde bir off

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bu konu hakkında size yardım edemiyeceğim için, üzgünüm... Sitemiz de bu konu hakkında bilgi sahibi olan bir çok arkadaşımız var ve eminim ki onlar size bu konuda yardım edecek bilgileri sunacaklardır.
    Dip not; Konu başlığınızı ''.......'' sadece noklama işaretleriyle oluşturduuğunuz için, konu başlığınızı düzenliyorum. Başlık sayesinde, bilgi sahibi olan arkadaşlarımız size daha çabuk yazacaktır.

Sevgilerimle...

3. haticeyağmur

haticeyağmur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. elabm

elabm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yumurtlama

Canım merhaba. Öğrenmek istediğin konuyu ben de merak ediyordum ve bunun için doktora gittim. kaç günde bir adet gördüğümü sordu. benim adet döngüm 28 gün. 28-14: 14. gün benim yumurtlama günümmüş. bu durumda seninkisi 25-14: 11. gün. adetinin ilk gününden itibaren 11. gün senin yumurtalama günün. hamilelik ihtimalinin en fazla olduğu günlerde 9. 11. 13. günler tatlım.

5. Ceylan aksoy

Ceylan aksoy Forum Okuru

Ben 22 haziranda adet olmuwtum bir sonraki adetim 24 temmuza düstü ben adet döngümün kaç günde bir sürdügünü ve yumurtlama günümü ögrenmek istiyorm ne siklikta cinsel iliskide bulunursam hamile kala bilirim simdiden tesekkür.

Yumurtlama dönemi hesabı ''yardım'' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yumurtlama dönemi öncesi hamile kalınırmı

yumurtlama dönemi öncesi hamile kalınırmı

yumurtlama dönemi öncesi hamile kalına bilinirmi
  2. Yumurtlama Dönemi Hesaplama

Yumurtlama Dönemi Hesaplama

yumurtlama hesaplama yumurtlama dönemi hesaplama yumurtlama, yumurtlama dönemi, hesaplama, ovülasyon, nasıl hesaplanır, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, sitemizin portal bölümünden otomatik olarak yumurtlama dönemi hesaplama işlemleri için sayfa oluşturduk dileyen kişiler otomatik olarak yumurtlama günlerini otomatik hesaplayıcı aracılığı ile yapabilirler. Yumurtlama...
  3. Yumurtlama dönemi kaç gün sürer

Yumurtlama dönemi kaç gün sürer

Kızlar yumurtlama dönemi belirtileri ve kasıklarda ağrı yada bu dönemde ağrıyla birlikte kanama olur mu nasıl anlaşılır. Birde kaç gün ürüyor bu dönem teşekkür ediyorum.
  4. yumurtlama dönemi belirtilerini istiyorum

yumurtlama dönemi belirtilerini istiyorum

Kızlar ben yumurtlama dönemini biliyorum ama bilinen elirtileri var mı yani belirtileri neler nasıl ortaya çıkıyor. " işte şu varsa kesindir " dediğimiz bir belirtisi varsa lütfen benimle paylaşın olur mu ?
  5. Yumurtlamanın bozuk olduğu durumlarda tedavi

Yumurtlamanın bozuk olduğu durumlarda tedavi

Klasik bilgiye göre kadınlar bir ömür boyu kullanacakları yumurtalar ile doğarlar ve yeni yumurta yapımı olmaz. Son zamanlarda bu klasik bilgiye karşıt bazı çalışma sonuçları yayınlandı ise de sonuçlarının kliniğe yansımasına kadar biz yine klasik bilgiler ışığında yukarıdaki soruya yanıt arayalım. Yumurtalık içindeki yumurtaların artan yaşla birlikte azalması normal ve fizyolojik bir...

Sayfayı Paylaş