gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yumurtlama Dönemi Hesaplama

Konu, 'Gebelik' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yumurtlama hesaplama yumurtlama dönemi hesaplama yumurtlama, yumurtlama dönemi, hesaplama, ovülasyon, nasıl hesaplanır, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler, sitemizin portal bölümünden otomatik olarak yumurtlama dönemi hesaplama işlemleri için sayfa oluşturduk dileyen kişiler otomatik olarak yumurtlama günlerini otomatik hesaplayıcı aracılığı ile yapabilirler.

Yumurtlama döneminizi hesaplamak için>>>> TIKLAYINIZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Ağustos 2013
    eloşş ve sedenim bunu beğendi.
Yumurtlama Dönemi Hesaplama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yumurtlama günü hesaplama

Yumurtlama günü hesaplama

yumurtlama günü hesaplama yumurtlama günü hesaplama, takvimi, testi, aleti, belirtileri, kaç gün sürer, nasıl hesaplanır, göre cinsiyet belirleme, hakkında bilgiler burada arkadaşlar Yumurtlama günü hesaplama ve yumurtlama gününe göre cinsiyet belirleme hakkında, merak edieln tüm soruların yanıtını bu makalemizde sizlere sunuyoruz Melek'ler. Kadınlar normalde 25-40 gün arasında adet...
  2. Yumurtlama dönemi mi nasıl hesaplama ile öğrenebilirim kızlar

Yumurtlama dönemi mi nasıl hesaplama ile öğrenebilirim kızlar

Kızlar bende bebek istiyorum. Yumurtlama dönemimi nasıl hesaplarım. Bunun basit bir dönemi yani tarihi yada hesaplaması var mı ?
  3. yumurtlama dönemi belirtilerini istiyorum

yumurtlama dönemi belirtilerini istiyorum

Kızlar ben yumurtlama dönemini biliyorum ama bilinen elirtileri var mı yani belirtileri neler nasıl ortaya çıkıyor. " işte şu varsa kesindir " dediğimiz bir belirtisi varsa lütfen benimle paylaşın olur mu ?
  4. Yumurtlama Kaçıncı Gün Olur Ve Yumurta Ne Kadar Yaşar ?

Yumurtlama Kaçıncı Gün Olur Ve Yumurta Ne Kadar Yaşar ?

Yumurtlama kadında adet döneminin ortasındaki günlerde olur. Örneğin 28-29 günde bir adet gören bir kadında 14 veya 15. günde yumurtlama gerçekleşir. Eğer kadın daha seyrek adet görüyorsa yani 30-35 günde bir adet oluyorsa muhtemelen yumurtlama da daha geç olur. Geriye dönük olarak düşünülürse de yaklaşık olarak yumurtlama hep adet kanaması başlamadan 14 gün önce olur. Eğer kadın 35 günden...
  5. Yumurtlama günümü hesaplayamıyorum

Yumurtlama günümü hesaplayamıyorum

Adet düzenini takip ederek yumurtlama günü hesaplamak mümkün. Böylece, hamile kalmak için ayın hangi günlerinde cinsel ilişkiye girmeniz gerektiğini bulabilirsiniz. Her cinsel ilişkiyle hamile kalınmayacağını, bazı günlerin daha özel olduğunu biliyor muydunuz? Yumurta ve Spermin buluşması için özel bir randevu gününe ihtiyaç vardır. Birleşmenin bebek getirmesini istiyorsanız randevu gününü...

Sayfayı Paylaş