gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yumurtlama dönemi mi nasıl hesaplama ile öğrenebilirim kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bende bebek istiyorum. Yumurtlama dönemimi nasıl hesaplarım. Bunun basit bir dönemi yani tarihi yada hesaplaması var mı ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yumurtlama dönemi mi nasıl hesaplama ile öğrenebilirim kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yumurtlama Dönemi Hesaplama

Yumurtlama Dönemi Hesaplama

yumurtlama hesaplama yumurtlama dönemi hesaplama yumurtlama, yumurtlama dönemi, hesaplama, ovülasyon, nasıl hesaplanır, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, sitemizin portal bölümünden otomatik olarak yumurtlama dönemi hesaplama işlemleri için sayfa oluşturduk dileyen kişiler otomatik olarak yumurtlama günlerini otomatik hesaplayıcı aracılığı ile yapabilirler. Yumurtlama...
  2. Yumurtlama Günü hesaplama nasıl yapılıyor kızlar ?

Yumurtlama Günü hesaplama nasıl yapılıyor kızlar ?

Kızlar 4 aydır evliyiz ve bebek istiyoruz. Ama ben yumurtlama günü yada günleri hakkında bilgi sahibi değilim. Yumurtlama günü hesapla ması nasıl yapılıyor. Yumurtlama günü ilişki olmak zorunda mı nasıl hesaplayacam bana biraz bilgi verin lütfen. Biraz önce bir konu daha açmıştım umarım ikisinede cevap alabilirim.
  3. Gebe Kalmak İçin Yumurtlama Dönemi Nasıl Hesaplanır?

Gebe Kalmak İçin Yumurtlama Dönemi Nasıl Hesaplanır?

gebelik hesaplama, yumurtlama günü nasıl hesaplanır, yumurtlama günü hesaplama Hamile kalmak için en uygun zaman yumurtlama döneminiz olduğunu unutmayın. Eğer gebe kalmayı düşünüyorsanız ve düzenli bir şekil de regl oluyorsanız yumurtlama gününüzü hesaplamak çok kolay.... Hamile kalmak isteyenler için gebe kalma olasılığı en fazla olan yumurtlama gününü nasıl hesap edeceğiniz hakkın da...
  4. Yumurtlama dönemi olup olmadığı nasıl anlaşılır ?

Yumurtlama dönemi olup olmadığı nasıl anlaşılır ?

Kızlar melekler herkese selamlar Allah'ın selamı üzerinize olsun. Ovülasyon ve yumurtlama dönemi nasıl belli oluyor noktasında biraz sorularım var bana yardımcı olacağınız düşünüyorum. Adım eda ve ben 5 yıllık evliyim. Yaklaşık 2 aydır eşimle artık bebeğimizin olması hususunda bir araya gelerek konuştuk ve artık bebek istiyoruz. Ama ben buradaki yazan meleklere baktıkça daralıyorum. Yahu ne...
  5. Yumurtlama Kaçıncı Gün Olur Ve Yumurta Ne Kadar Yaşar ?

Yumurtlama Kaçıncı Gün Olur Ve Yumurta Ne Kadar Yaşar ?

Yumurtlama kadında adet döneminin ortasındaki günlerde olur. Örneğin 28-29 günde bir adet gören bir kadında 14 veya 15. günde yumurtlama gerçekleşir. Eğer kadın daha seyrek adet görüyorsa yani 30-35 günde bir adet oluyorsa muhtemelen yumurtlama da daha geç olur. Geriye dönük olarak düşünülürse de yaklaşık olarak yumurtlama hep adet kanaması başlamadan 14 gün önce olur. Eğer kadın 35 günden...

Sayfayı Paylaş