gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yumurtlama dönemi öncesi hamile kalınırmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

yumurtlama dönemi öncesi hamile kalına bilinirmi

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

yumurtlama dönemi öncesi hamile kalınırmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yumurtlama Dönemi Hesaplama

Yumurtlama Dönemi Hesaplama

yumurtlama hesaplama yumurtlama dönemi hesaplama yumurtlama, yumurtlama dönemi, hesaplama, ovülasyon, nasıl hesaplanır, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, sitemizin portal bölümünden otomatik olarak yumurtlama dönemi hesaplama işlemleri için sayfa oluşturduk dileyen kişiler otomatik olarak yumurtlama günlerini otomatik hesaplayıcı aracılığı ile yapabilirler. Yumurtlama...
  2. yumurtlama dönemi belirtilerini istiyorum

yumurtlama dönemi belirtilerini istiyorum

Kızlar ben yumurtlama dönemini biliyorum ama bilinen elirtileri var mı yani belirtileri neler nasıl ortaya çıkıyor. " işte şu varsa kesindir " dediğimiz bir belirtisi varsa lütfen benimle paylaşın olur mu ?
  3. Menopoz öncesi dönemde hamile kalmamak için nasıl korunmalıyım?

Menopoz öncesi dönemde hamile kalmamak için nasıl korunmalıyım?

menapoz öncesi dönemde hamile kalınırmı,menopoz öncesi dönemin belirtileri,Menopoz öncesi dönemde hamile kalmamak için nasıl korunmalıyım,menapoz öncesi nasıl korunurum,40 yaş üstü kadın nasıl korunmalı, Spiral ( bakırlı veya hormonlu) bu dönemde uygulanabilecek ideal bir doğum kontrol yöntemidir. Menopoza girildiğine emin olunduktan sonra spiral çıkartılabilir. 35 yaş üstü ancak sigara...
  4. Yumurtlama olmadan gebe kalınırmı?

Yumurtlama olmadan gebe kalınırmı?

Yumurtlama olmadan ya da yumurtalıkları olmayan bir kadının hamile kalma olasılığı maalesef yoktur. Kişi bazen çok nadir olarak o ay yumurtlamamış olabilir. Bu durum bir dahaki ayda aynısı şekilde olacak diye kesin bir şey yoktur tabi ki. Eğer kişinin büyük bir rahatsızlığı ve durumu yoksa bir dahaki ay yine deneyebilir. Özellikle regl düzensizliklerinde sık sık yaşanılan bu durum ile...
  5. Yumurtlama olmadan hamile kalınırmı ?

Yumurtlama olmadan hamile kalınırmı ?

Bir çok kadının merak ettiği konulardan biri de yumurtlama olmadan hamile kalınıp kalınmayacağı.Sayfamıza da bu konu hakkında sık soru almaktayız.İstenmeyen gebelikten korunmak için takvim yöntemini kullananlar özellikle bu soruyu bize daha çok yönlendiriyor.Bizde bu sorunun cevabını araştırdık .Yumurtlama olmadan hamile kalınırmı tüm detaylar yazımızın devamında.Bu arada konumuz...

Sayfayı Paylaş