gebe
  1. yesimxx

yesimxx Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

YUMURTLAMA DÖNEMİNDEN 3 GÜN SONRA HAMİLE KALINIR MI?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında yesimxx tarafından paylaşıldı.

ARKADAŞLAR YUMURTLAMA DÖNEMİNDEN 3 GÜN SONRA HAMİLE KALINIR MI? KALAN VAR MI YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM..

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Ovülasyon olayı bitmişse gebe kalınmaz.Ovülasyonunuzun gerçekleşip gerçekleşmediğini ovülasyon testleriyle belirleyebilirsiniz.

YUMURTLAMA DÖNEMİNDEN 3 GÜN SONRA HAMİLE KALINIR MI? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Regl bittikten kaç gün süre sonra hamile kalınır kızlar

Regl bittikten kaç gün süre sonra hamile kalınır kızlar

Kızlar şunu merak ediyorum regl bittikten kaç gün sonra hamile kalabilirim. Yada eşimle birlikte olabilirim. Bu yumurtlama günü 15. gün mü tam olarak ? Bebek istiyoruz da bilgi verir misiniz .
  2. Adetten hemen sonra hamile kalınır mı ?

Adetten hemen sonra hamile kalınır mı ?

Adetten hemen sonra hamilelik olur mu Adetten sonra hamilelik Adetten bir hafta sonra hamile kalınır mı Adetten bir kaç gün önce yada sonra gebe kalınabilinir mi konusunu çok düşündüğünüzü biliyorum kızlar bu konu hakkında istiyorum ki sizlerin aklındaki soruları bir nebze olsun azaltayım. Öncekilke Adet hakkında bilgi vereyim size, Adet olayı, olgunlaşan yumurtaların döllenmeden ( yani...
  3. ilişkiden hemen sonra hamile kalınır mı

ilişkiden hemen sonra hamile kalınır mı

Arkadaşlarım ilişkiden hemen sonra hamile kalınması mümkün mü bu konuyla ilgili bilgi ve acil yardım talep ediyorum saygılar sunuyorum.
  4. Yumurtlama gününde kesin hamile kalınır mı?

Yumurtlama gününde kesin hamile kalınır mı?

Kızlar merhaba aranızda yeniyim. Çok acil birşey sormam lazım. 5 ekimde regl oldum 11 ekimde bitti. Ve 12 ekimde nişanlımla beraber olduk. Toplam geçen ay 4 5 kere beraber olduk. 1 kasımda tekrar adet oldum 7 kasımda bitti ve 8 kasımda yine beraber olduk ve korunmadık. Yani hiçbir şekilde. 1 haftadır inanılmaz mide bulantısı yaşıyorum. Geçen aydan hamile kalma ihtimalim varmı sizce adet oldum...
  5. Adete 1- 3 gün kala hamile kalınır mı ?

Adete 1- 3 gün kala hamile kalınır mı ?

Gebe kalmak için gebeliğin ne zaman ve hangi günlerde oluştuğunu bilmek lazım.Gebelik için ayda 6 altın gün var.Bu altın günler yumurtlama günleridir.Yani adetin ilk gününden itibaren 11 ,14 ila 17 nci günler arasıdır.Bu kural adeti düzenli olan bayanlar için geçerlidir.Bu konuyu detaylı anlatıcaz lakin öncesi Yumurtlama kaç gün sürer , Yumurtlama kaçıncı gün olur adlı konularımızı da...

Sayfayı Paylaş