gebe
  1. karina

karina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

yumurtlama günümde birlikte oldum hamilemiyim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında karina tarafından paylaşıldı.

mrb arkdşlar yumurtlama günümde eşimle ilişkiye girdik ve bana içime boşaldığını söyledi hamile olabilirmiyim

yumurtlama günümde birlikte oldum hamilemiyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkek arkadaşımla korumasız birlikte oldum içime boşaldı hamilemiyim ?

Erkek arkadaşımla korumasız birlikte oldum içime boşaldı hamilemiyim ?

Erkek arkadaşımla korumasız birlikte oldum ve içime boşaldı ve ilişkiden 5 saat sonra Ella kullandım adetim 1 hafta geçikdi kan testi yaptırdım negatif cıkdı bu kesin sonuçmudur sizce ? Cevaplarsanız sevinirim
  2. Adet bitti 2 gün sonra birlikte olduk Hamile miyim acaba??

Adet bitti 2 gün sonra birlikte olduk Hamile miyim acaba??

Merhaba arkadaslar.. Adetim bittikten 2 gun sonra esimle iliskiye girdik.. Tabi kazaya kurban gittik orası ayrı :).. İliskiden 10 gun gecti adetime daha var ama sizce hamile miyimdir.. Test yapmam gerekir mi yoksa daha belli olmaz biraz bekliyim mi??
  3. Prezervatif kullandık birlikte olduk adet oldum hamilemiyim

Prezervatif kullandık birlikte olduk adet oldum hamilemiyim

Arkadaslar sevgilimle birlikte oldum prezervatif takmisti fakat icime bosaldimi bilmiyorum adetimi gecikmeden oldum sizce hamilemiyim. Lutfen bana yardimci olun
  4. Sevgilimle 15 ekimde birlikte oldum Hamilemiyim

Sevgilimle 15 ekimde birlikte oldum Hamilemiyim

Merhaba sevgilimle 15 ekim tarihinde birlikte olduk ancak o tarihlerde adetimin 5 günündeydim ve cok az bi akıntısı üzerime geldi daha sonra diğer adet dongüm bir hafta erkene geldi ve ilk gün akıntım yok denecek kadar azdı ve zamanla artma oldu ve yaklaşık iki gündür adetim bitti sizcw üstüne mi görüyorumdür ve test yaptırsam sonuç çıkarmı tekrardan teşekkürler..
  5. adetimin ilk günü birlikte oldum hamilemiyim ?

adetimin ilk günü birlikte oldum hamilemiyim ?

Nisanlimla adetimin ilk gunu birliktr olduk ve icime bosaldi iliskiye 28 agustosta girdik sonraki iki ayda adet gunum gecikmeden adet olmaya devam ettim ama suan sag kasıgımda sancim var hamile kalmis olma ihtimalim nedir hamileyken adet gormus olabilirmiyim acaba yardimci olursaniz sevinirim

Sayfayı Paylaş