gebe
  1. Şimdiuzaklarda

Şimdiuzaklarda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Yumurtlama gününde kesin hamile kalınır mı?

Konu, 'Deneme Odası' kısmında Şimdiuzaklarda tarafından paylaşıldı.

Kızlar merhaba aranızda yeniyim. Çok acil birşey sormam lazım. 5 ekimde regl oldum 11 ekimde bitti. Ve 12 ekimde nişanlımla beraber olduk. Toplam geçen ay 4 5 kere beraber olduk. 1 kasımda tekrar adet oldum 7 kasımda bitti ve 8 kasımda yine beraber olduk ve korunmadık. Yani hiçbir şekilde. 1 haftadır inanılmaz mide bulantısı yaşıyorum. Geçen aydan hamile kalma ihtimalim varmı sizce adet oldum sonuçta. Bu aydan hamile kaldım desem daha 1 hafta oldu. 1 haftada mide bulantısı olur mu. Düğüne 2 ay var. Şuan hamile kalırsam yandık. Dahası da var bugün ayın 15i ve tam yumurtlama günüm bugün. Bu akşam da beraber olduk.Nişanlım tutamadı kendini ve geri çekilemedi biraz içime kaçtı. Hemen banyoya gidip yıkadım ama sizce hamile olabilir miyim. İnanılmaz korkuyorum lütfen yardım edin.

Yumurtlama gününde kesin hamile kalınır mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adet olmadan kaç gün önce hamile kalınır

adet olmadan kaç gün önce hamile kalınır

Kızlar adet olmadan 2 gün yada 2 gün önce hamile kalınır mı ? Erkek arkadaşımla olmayacak birşey oldu ve ben çok korkuyorum lütfen bana yardım edin :S
  2. hamileyken hamile kalınır mı ?

hamileyken hamile kalınır mı ?

hamilelik süreci nasıl gelişirhamilelik nasıl oluşur Bugun bana komik gelen bir haber okudum ve açıkcası çokta şaşırdım insan hamileyken hamile kalırmı diye ve uzmanımız bu konuda cevap vermiş Prof. Dr. Recai Pabuçcu, merak edilen bu sorunun cevabını verdi. "Normalde insan neslinde gebelik oluştuktan sonra bunun üzerine gebelik oluşmaz. Sebebi ise kadınlarda üreme sisteminin her...
  3. YUMURTLAMA DÖNEMİNDEN 3 GÜN SONRA HAMİLE KALINIR MI?

YUMURTLAMA DÖNEMİNDEN 3 GÜN SONRA HAMİLE KALINIR MI?

ARKADAŞLAR YUMURTLAMA DÖNEMİNDEN 3 GÜN SONRA HAMİLE KALINIR MI? KALAN VAR MI YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM..
  4. Düzenli yumurtlama olmazsa nasıl hamile kalınır?

Düzenli yumurtlama olmazsa nasıl hamile kalınır?

Kadınlarda normal adet düzeni her ay bir gün gerçekleşen yumurtlamalar (ovulasyon) sayesinde gerçekleşir. Yumurtlama olmayan aylarda adet yani vajial kanama nasıl gerçekleşir açıklamadan önce normal adet düzeni yani yumurtlama ile gerçekleşen adetler nasıl oluyor açıklamak gerekir. Kadınlarda normalde her ay bir kere yumurtlama olur ve bu yumurtlama yaklaşık olarak iki adet kanamasının...
  5. Adete 1- 3 gün kala hamile kalınır mı ?

Adete 1- 3 gün kala hamile kalınır mı ?

Gebe kalmak için gebeliğin ne zaman ve hangi günlerde oluştuğunu bilmek lazım.Gebelik için ayda 6 altın gün var.Bu altın günler yumurtlama günleridir.Yani adetin ilk gününden itibaren 11 ,14 ila 17 nci günler arasıdır.Bu kural adeti düzenli olan bayanlar için geçerlidir.Bu konuyu detaylı anlatıcaz lakin öncesi Yumurtlama kaç gün sürer , Yumurtlama kaçıncı gün olur adlı konularımızı da...

Sayfayı Paylaş