gebe
  1. sedenim

sedenim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    28

yumurtlama testi(ÇOK ÖNEMLİ)BENCE OKUMALISINIZ

Konu, 'Gebelik' kısmında sedenim tarafından paylaşıldı.

melekler aranızda yumurtlama(ovulasyon)testi kullanan yada hakkında bilgisi olan varmı lütfen cvp yazın

2. azra26

azra26 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    3
    var canim bende bu ay kullandim daha dogrusu haftadan beri kullanoyrum clearblue danve yumurtlama günü ögrendim aslinda bbne anliyorumda iste meraktan deniyim dedim bide hamile kalmak istiyorum ya .belkide ben extra yumurtlam günümde girmedim icin kalamiyorumdur cünkü cok agrim oluyordu bakalim bu ay kalcammi bide yarin deniyim bakalim allah hayirlisini nasip etsin hayirsizsa hic olmasin allahima sükür bi usagim var.

yumurtlama testi(ÇOK ÖNEMLİ)BENCE OKUMALISINIZ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok güzel bir dua .. herkes okumalı bence..

çok güzel bir dua .. herkes okumalı bence..

ÖZLÜ BİR DUA Ya Rabbi! Eğer imanıma bir şüphe girmiş ben de ondan tövbe etmemişsem ihlasla derim ki : Allah'tan başka yaratıcı yok, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür. Ya Rabbi! Eğer bilmeden Müslümanlığıma küfür karıştırmışsam, derim ki: Allah birdir, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür. Ya Rabbi! Eğer Allah'ı birlememe şirk...
  2. OVULASYON (YUMURTLAMA) TESTİ

OVULASYON (YUMURTLAMA) TESTİ

yumurtlama testi nedir,ovülasyon testi nedir,ovülasyon belirtileri,ovülasyonun gerçekleştiğini nasıl anlarım,yumurtlama belirtileri hakkında bilgiler Yumurtlama yani ovulasyon normalde her adet döneminin ortasında yumurtalıklardaki folikül denen keseciklerden yumurtanın salınmasıdır. Evde bayanların kendi kendine yapabildikleri ovulasyon testleri yumurtlama gününü belirleyerek bu güne...
  3. Yumurtlama  Testi Nasıl Yapılır?

Yumurtlama Testi Nasıl Yapılır?

yumurtlama testi nedir,yumurtlama testi nasıl yapılır,yumurtlama testi nasıl çalışır,ovülasyon testi nasıl yapılır,ovülasyon testi hakkında bilgiler yumurtlama (ovülasyon) testi nasıl çalışır? yumurtlama testi, Luteinizan Hormon (LH) seviyesinin yükselmesini tespit eder. LH-piki olarak da adlandırılan bu ani, dramatik ve hızlı LH yükselmesinin ardından 24-36 saate kadar ovülasyon...
  4. adet, yumurtlama, ovulasyon testi

adet, yumurtlama, ovulasyon testi

Merhaba kızlar, bende artık Allahtan çocuk isteyenlerdenim ve inşallah tüm isteyenlere nasip eder. bu zamana kadar hiç kendimi takip etmemiştim. adetim biter bitmez çalışmaya başladık. 1 gün ara ile. neyse ovulasyon testi aldım p... marka. sürekli çift çizgi fakat renkleri ikisinin aynı koyulukta değil. baktım olacak gibi değil. :oops:10 gün yaptım testi adet biter bitmez hep aynı. son adet...
  5. ovulasyon (yumurtlama) testi kullananlar

ovulasyon (yumurtlama) testi kullananlar

arkadaşlar hangi marka kullanıyorsunuz ? gerçekten memnun kalan var mı ?

Sayfayı Paylaş