gebe
  1. lalalallala

lalalallala Forum Okuru

Yumurtlama zamanında memelerde hassasiyet normal mi ?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında lalalallala tarafından paylaşıldı.

Merhaba. Yumurtlama doneminde meme hassasiyeti normal midir?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
  3. lalalallala

lalalallala Forum Okuru

Cevabiniz icin tesekkurler. Diger bi sorum ise 34 gunluk bi adet dongusunde 11. gunde bulunan iliskide hamile kalnir mi? Bosalma ve vajinaya temas olmadan sadece eldeki zevk suyu ile?

4. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Her dönem gebe kalınabilir .. (Düzensiz ovülasyon ) Lakin bahsettiğiniz şekil de gebelik söz konusu olmaz.

5. Lalalallala

Lalalallala Forum Okuru

Tekrar merhaba. Bu sabah idrarda test yaptim ve negatif cikti. Iliskiden (ele gelen zevk suyunun vajinaya temasi) 16 gun sonra yapilan teste gebelik varsa cikar degil mi?

6. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ,
    Tekrar yineliyorum.Bu tür birliktelikle gebelik söz konusu olmaz. Birliktelikten 16 gün sonra yapılan test , net cevap vermeyebilir.

Yumurtlama zamanında memelerde hassasiyet normal mi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğunuzun büyümesi normal mi?

Çocuğunuzun büyümesi normal mi?

7 yaş tüylenme Büyüme bozukluklarının erken tanısı açısından en iyisi, gelişmiş ülkelerde olduğu gibi, her çocuğun büyümesinin izlenmesidir. Çünkü bilindiği gibi yeterli büyüme sağlığın göstergesidir ve yetersiz büyüme söz konusu olduğunda nedeni araştırılmalıdır. Boy kısalığı veya büyüme bozukluğu nedeniyle değerlendirilen olgularda hormon eksikliğinin saptanması halinde, bu olgulara...
  2. ben normal miyim ?

ben normal miyim ?

nedenini inanın bende bilmiyorumm ama şu yüreğim o kadar mutlu kiii sankii bedenimm ona dar geliyor ve dışarı cıkmak istiyorr.... seviyorum cokk seviyorumm sevildiğimi bilmek ve bunu kanımın her damlasında hissetmek...benii o kadar mutlu yapıyor kiii.... her şeyde oo varr....onu tanıdıgımdan beri tek derdim onu daha fazla sevmek hatta cok daha fazla sevmekk istemem.... neredeyse onu alıpp...
  3. Adet Gecikmesi Normal midir?

Adet Gecikmesi Normal midir?

adet gecikmesi nedenleri adet gecikmesi normal midir adet gecikmesi neden olur Regl her kadının ergenlik çağından itibaren geçirdiği aylık periyorlardır melekler. Bu periyotlar kimisinde uzun aralıklarla kimisinde kısa aralıklara gerçekleşir. Ergenlik dönemlerinde düzene girene kadar yoğunluk ya da gecikmeler yaşanabilir. Ancak özellikle kadınlarda meydana gelen gecikmeler bebek sahibi olmak...
  4. Hamilelik belirtisi memede hassasiyet

Hamilelik belirtisi memede hassasiyet

gebelik belirtisi memede hassasiyet,memede damarlanma gebelik belirtisimi,memede ağrı olması hamilelik belirtisimi,hamilelikte memede hassasiyet ne zaman başlar,meme hassasiyeti hakkında bilgiler Merhaba adetime daha 3 gün var yalnız mememde ağrı ve batmalar ,mide bulantılarım oluyor.Sizce hamilemiyim gebelik belirtileri gebeliğin 4 - 5 ci haftalarında başlar. Anne adayları gebelik döneminde...
  5. Hamilelikte memede ağrı ve kaşıntı neden olur?

Hamilelikte memede ağrı ve kaşıntı neden olur?

Gebe anne adaylarının genel sorunu memelerde ağrı,kaşıntı ve hassasiyet.Bu konu anne adaylarını kaygılandırsa de aslın da normal bir durum.Fazlalaşan östrojen hormonu progesteron ve prolaktin hormonları göğüslerde büyüme, gerilmeye ve şişmeye sebebiyet verebilir. Bu durum sizi endişelendirmesin .Gebeliğin ilk aylarında olan bu memedeki değişimler meme de çatlaklara da yola...

Sayfayı Paylaş