gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yumurtlama zamanından sonra kaç gün içinde gebe kalınabilir

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben yumurtlama zamanını biliyorum da acaba kaç gün içinde gebe kalabilirim. Ben 28 günde bir adet olduğuma göre muhtemel yumurtlama tarihim benim adetimden ilk gün dahil 14 gün ileri buraya kadar tamam bu kesin de. Kaç gün ilişki yaşamalıyım ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar değerli misafirimiz,
    Adet döngünüz tamda olması gereken aralıklarda ve yaptığınız 14 gün hesaplaması doğru. Buna göre siz hamile kalmak istiyor iseniz. 14. Gün dahil olmak üzere takip eden 5 gün süre ile ilişki yaşamanız, sorun yok ise hamilelik sürecini hızlandıracaktır.

Yumurtlama zamanından sonra kaç gün içinde gebe kalınabilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetin son gününden kaç gün sonra hamile kalınabilir

adetin son gününden kaç gün sonra hamile kalınabilir

adetten kaç gün sonra hamile kalınır adet bittikten kaç gün sonra hamile kalınır adet bitiminde kalanlar adetin bitiminden bitiminden gebe herkese merhaba...yeniyim buralarda..pekte bilgim yok açıkçası...internette yazan yazılarda beni pek aydınlatmadı.. sorum şu..benim adetim 22 ekimde bitti yani edetimin üstünden 15 gün geçti..ama sabahları çok fazla bulantım oluyor.gün içinde de oluyor...
  2. Yumurtlama dönemi kaç gün sürer

Yumurtlama dönemi kaç gün sürer

Kızlar yumurtlama dönemi belirtileri ve kasıklarda ağrı yada bu dönemde ağrıyla birlikte kanama olur mu nasıl anlaşılır. Birde kaç gün ürüyor bu dönem teşekkür ediyorum.
  3. Gebe Kalmak İçin Yumurtlama Dönemi Nasıl Hesaplanır?

Gebe Kalmak İçin Yumurtlama Dönemi Nasıl Hesaplanır?

gebelik hesaplama, yumurtlama günü nasıl hesaplanır, yumurtlama günü hesaplama Hamile kalmak için en uygun zaman yumurtlama döneminiz olduğunu unutmayın. Eğer gebe kalmayı düşünüyorsanız ve düzenli bir şekil de regl oluyorsanız yumurtlama gününüzü hesaplamak çok kolay.... Hamile kalmak isteyenler için gebe kalma olasılığı en fazla olan yumurtlama gününü nasıl hesap edeceğiniz hakkın da...
  4. Yumurtlama kaç gün sürer?

Yumurtlama kaç gün sürer?

Bayanlarda yumurtlama dönemi aslında uzun süren bir dönem değildir. Yumurtlama Ovulasyon oluşumu bir anda olur ve biter, bir yumurta hücresi 24 saat yaşayabilir, daha fazla yaşayamaz. Bu da demek oluyor ki yumurtlama gerçekleştikten sonra 24 saatlik süre zarfında gerçekleşen ilişkilerde kadın hamile kalabilir, ancak 24 saat sonrasındaki zamanlarda gerçekleşen ilişkilerde hamile kalamaz. Çünkü...
  5. Yumurtlama Kaçıncı Gün Olur Ve Yumurta Ne Kadar Yaşar ?

Yumurtlama Kaçıncı Gün Olur Ve Yumurta Ne Kadar Yaşar ?

Yumurtlama kadında adet döneminin ortasındaki günlerde olur. Örneğin 28-29 günde bir adet gören bir kadında 14 veya 15. günde yumurtlama gerçekleşir. Eğer kadın daha seyrek adet görüyorsa yani 30-35 günde bir adet oluyorsa muhtemelen yumurtlama da daha geç olur. Geriye dönük olarak düşünülürse de yaklaşık olarak yumurtlama hep adet kanaması başlamadan 14 gün önce olur. Eğer kadın 35 günden...

Sayfayı Paylaş