Yumurtlama zamanından sonra kaç gün içinde gebe kalınabilir

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Yumurtlama zamanından sonra kaç gün içinde gebe kalınabilir
Kızlar ben yumurtlama zamanını biliyorum da acaba kaç gün içinde gebe kalabilirim. Ben 28 günde bir adet olduğuma göre muhtemel yumurtlama tarihim benim adetimden ilk gün dahil 14 gün ileri buraya kadar tamam bu kesin de. Kaç gün ilişki yaşamalıyım ?

Kızlar ben yumurtlama zamanını biliyorum da acaba kaç gün içinde gebe kalabilirim. Ben 28 günde bir adet olduğuma göre muhtemel yumurtlama tarihim benim adetimden ilk gün dahil 14 gün ileri buraya kadar tamam bu kesin de. Kaç gün ilişki yaşamalıyım ?

Merhabalar değerli misafirimiz,

Adet döngünüz tamda olması gereken aralıklarda ve yaptığınız 14 gün hesaplaması doğru. Buna göre siz hamile kalmak istiyor iseniz. 14. Gün dahil olmak üzere takip eden 5 gün süre ile ilişki yaşamanız, sorun yok ise hamilelik sürecini hızlandıracaktır.

ben korunma igne si vuruluyor um ama adetım 20gun gecıktı sadece bir damla leke gordum zaten duzensız bır adet donemım var ama kasıklarım belim ara ara adet sancısı gıbı vuruyor ama hiç bir sekılde adet olamadım igne vuruldugum için korunmuyorum sabah karnına midem bulanıyor ve sonradan azaldı ama krap lar gırıyor uzmanımıza soruyorum hamilelikmi var pisikolojıkmi yoksa

ben korunma igne si vuruluyor um ama adetım 20gun gecıktı sadece bir damla leke gordum zaten duzensız bır adet donemım var ama kasıklarım belim ara ara adet sancısı gıbı vuruyor ama hiç bir sekılde adet olamadım igne vuruldugum için korunmuyorum sabah karnına midem bulanıyor ve sonradan azaldı ama krap lar gırıyor uzmanımıza soruyorum hamilelikmi var pisikolojıkmi yoksa

Yeni evlendim 15 gün sonra 1 gun kanama gördüm ve adet dönemim geldi hala adet olmadım gebelik oranım nedir peki

Merhaba ben adetimi 15 agustosta gördüm 8 gün sürdü yumurtlama dönemim kaçıncı güne denk geliyor?

Merhabalar.Adet dongum 27 gun.3 haziran da adet oldum..17 18 19 haziran korumasız birliktelik oldu ovulasyondan bi gün sonra..Yumurtlamadan bir gun sonra olduğu için döllenme olur mu ?

Geri