gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

yumuşacık eller

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kızlar elleriniz yumuşacık olmasını istiyorsanız özellikle kışın yarım limon suyuna bi kaç damla zeytinyağını damlatın iicene karıştırıp ellerize ve dirseklerinize masaj yaparak yedirin bi kaç dakika böyle bekledikten sonra ellerinizi ılık suyla yıkayabilirsiniz.....elleriniz hem beyazlayacak hemde yumuşacık olacaklar

yumuşacık eller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ellerinizin Yumuşacık Olması İçin

Ellerinizin Yumuşacık Olması İçin

Ellerinizin Yumuşacık Olması İçin Ellerinizin yumuşacık olmasını istiyorsanız; 1 litre suya 1 avuç dolusu ısırgan otu koyup kaynatın ve ılıdıktan sonra ellerinizi bu suyla yıkayın. Birkaç tane hıyarın kabuklarını biraz derince soyun ve bu kabuklarla ellerinizi ovun. Ellerinizin yumuşacık olmasını istiyorsanız; 1 litre suya 1 avuç dolusu ısırganotu koyup kaynatın ve ılıdıktan sonra...
  2. yumuşacık ipeksi eller

yumuşacık ipeksi eller

Gün içerisinde sürekli kullandığımız ellerimiz hava, nem, çalıştığımız iş, kullandığımız temizlik ürünleri gibi nedenlerden dolayı aşırı derecede yıpranmakta, kurumalar ve çatlamalar sonucunda kırışarak yaşlı bir görünüm kazanmaktadır. Ellerimize uygulayacağımız küçük bakımlar sayesinde kaybettikleri yumuşaklığı ve güzelliği tekrar kazandırmamız mümkün. Gün içerisinde ellerinizi...
  3. Yumuşacık ellerin sırrı Neutrogena'da gizli

Yumuşacık ellerin sırrı Neutrogena'da gizli

Kuru bir cilde sahibim hemde oldukça kuru bir cilde... Bu güne kadar bir çok ürün kullandım ve içlerinde en cildime en iyi gelen ve cidden de besleyici olan Neutrogena'yı beğendim. Hal böyleyken, Neutrogena'nın bütün ürünlerini sizlere tavsiye ediyorum Melek'lerim :) Örneğin, el bakımınız için bu ürünü deneyin diyorum :D:D Neutrogena Norveç Formüllü El Kremi tek bir damlası bile oldukça...
  4. Yumuşacık Eller İçin Yapmanız Gerekenler

Yumuşacık Eller İçin Yapmanız Gerekenler

Bu konu; Yumuşacık Eller İçin Yapmanız Gerekenler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınların yaşını belli eden yerlerin başında elleri gelir. O sebeple eller ne kadar bakımlı, diri ve yumuşak olursa yaş da o derece gizlenebilir. Bunun için de ellere iyi bakmak, diri kalması için arada bir bazı bakımlar uygulamak gereklidir. Şimdi paylaşacağımız püf noktalarına dikkat...

Sayfayı Paylaş