gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yumuşacık ellerin sırrı Neutrogena'da gizli

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kuru bir cilde sahibim hemde oldukça kuru bir cilde... Bu güne kadar bir çok ürün kullandım ve içlerinde en cildime en iyi gelen ve cidden de besleyici olan Neutrogena'yı beğendim. Hal böyleyken, Neutrogena'nın bütün ürünlerini sizlere tavsiye ediyorum Melek'lerim :) Örneğin, el bakımınız için bu ürünü deneyin diyorum :D:D
    Neutrogena Norveç Formüllü El Kremi tek bir damlası bile oldukça etkili :A:A

Çatlamış, kurumuş, sertleşmiş ve tahriş olmuş ciltler için anında nemlendirme ve yumuşatma etkisiyle yumuşak ve bakımlı ellere sahip olmanıza yardımcı olur. Yoğun formülü sayesinde cilt üzerinde koruyucu bariyer oluşturarak cildinizi dış etkenlerden korur, ellerinizin gün boyu yumuşacık ve bakımlı olmasını sağlar. İlk kullanımdan sonra değişimi hemen hissedersiniz.

Tavsiye edilen tüketici fiyatı 10,20 TL

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    fiyatıda oldukça ulgun... Üstelik kış aylarında yağlı yağsız tüm eller bakım ister..
    Emeğine sağlık adminim

Yumuşacık ellerin sırrı Neutrogena'da gizli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yumuşacık eller

yumuşacık eller

kızlar elleriniz yumuşacık olmasını istiyorsanız özellikle kışın yarım limon suyuna bi kaç damla zeytinyağını damlatın iicene karıştırıp ellerize ve dirseklerinize masaj yaparak yedirin bi kaç dakika böyle bekledikten sonra ellerinizi ılık suyla yıkayabilirsiniz.....elleriniz hem beyazlayacak hemde yumuşacık olacaklar
  2. Hayatın sırrı evlerde gizli

Hayatın sırrı evlerde gizli

Bazı evlere ilk girildiği andan itibaren tuhaf bir huzursuzluk hissedilir, bazılarının da neredeyse elle tutulur yoğunlukta ferah bir hava hakimdir her köşesine. Çoğu kez görünen bir dayanak da bulamayız bu tür etkilerin ifadesi için. Tıpkı insan vücudundaki görünmeyen enerji dalgalarının doğru ya da yanlış kullanımında ortaya çıkan neticelerde olduğu gibi mekanlara yerleştirilen eşyaların...
  3. Ellerinizin Yumuşacık Olması İçin

Ellerinizin Yumuşacık Olması İçin

Ellerinizin Yumuşacık Olması İçin Ellerinizin yumuşacık olmasını istiyorsanız; 1 litre suya 1 avuç dolusu ısırgan otu koyup kaynatın ve ılıdıktan sonra ellerinizi bu suyla yıkayın. Birkaç tane hıyarın kabuklarını biraz derince soyun ve bu kabuklarla ellerinizi ovun. Ellerinizin yumuşacık olmasını istiyorsanız; 1 litre suya 1 avuç dolusu ısırganotu koyup kaynatın ve ılıdıktan sonra...
  4. yumuşacık ipeksi eller

yumuşacık ipeksi eller

Gün içerisinde sürekli kullandığımız ellerimiz hava, nem, çalıştığımız iş, kullandığımız temizlik ürünleri gibi nedenlerden dolayı aşırı derecede yıpranmakta, kurumalar ve çatlamalar sonucunda kırışarak yaşlı bir görünüm kazanmaktadır. Ellerimize uygulayacağımız küçük bakımlar sayesinde kaybettikleri yumuşaklığı ve güzelliği tekrar kazandırmamız mümkün. Gün içerisinde ellerinizi...
  5. yumuşacık lezzetli et yemeklerinin  sırrı

yumuşacık lezzetli et yemeklerinin sırrı

Et yemegi veya etli yemeklerimizi pisirirken hepimiz etimizin yumusak olmasini isteriz.:d015: Bunun icin ne yapmak lazim hemen soyluyorum... Etimizi dogradikatan ve ve tenceremize koyduktan sonra, icerisine 1 yemek kasigi sirke ilave ediyoruz ve bildigimiz gibi pisirmeye devam ediyoruz. hic merak etmeyin yemegin icinde hic bir koku olmuyo aksine etimiz yumusak oluyo. Kesinlikle denemenizi...

Sayfayı Paylaş