gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

yumuşacık lezzetli et yemeklerinin sırrı

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Et yemegi veya etli yemeklerimizi pisirirken hepimiz etimizin yumusak olmasini isteriz.:d015: Bunun icin ne yapmak lazim hemen soyluyorum... Etimizi dogradikatan ve ve tenceremize koyduktan sonra,
    icerisine 1 yemek kasigi sirke ilave ediyoruz ve bildigimiz gibi pisirmeye devam ediyoruz.
    hic merak etmeyin yemegin icinde hic bir koku olmuyo
    aksine etimiz yumusak oluyo.

Kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum.:d015:

yumuşacık lezzetli et yemeklerinin sırrı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lezzetli et yemekleri pişirmek için

lezzetli et yemekleri pişirmek için

lezzetli et yemekleri en lezzetli et yemekleri fırında pişirme folyoda Benmari usulü pişirme, yemeğin tencerenin altında yanan ateşle temasının önlenmesi amacıyla, içinde su olan bir tencerenin içine oturtularak yavaş yavaş pişirilmesi yöntemidir.Bu yöntem tercih edildiğinde, alttaki tenceredeki suyun, üstteki tenceredeki yemeğin en az yarısına kadar gelmesine dikkat edilmelidir. Fırında...
  2. Et yemek

Et yemek

Rüyada et görmek, hayir ve menfaate yorum-lanir. Rüyada pismis et görmek ve yemek, kolaylikla elde edilen hayir ve menfaate, kebap edilmis et görmek ve yemek, zorlukla el-de edilen menfaate, et görmek ve yemek hastaliga, et alip satmak keder ve musibete, insanin kendi etini yemesi akrabalari hakkin-da dedikodu yapmaya, yenmeyecek bir hayvanin etini yemek ha-ram mal yemege delalet eder....
  3. Et yemeği.

Et yemeği.

Rüyada et ile pismis yemegi görmek, fakir için zenginlige, etsiz pismis yemegi görmek, ihtiyaç veya ibadete isarettir. Kansik seylerle pismis yemegi görmek, hastaliktir. Rüyada güzel bir yemek pisirdigini gören kimse, o yemek miktannca söhrete erisir ve fakirlikten sonra zengin olur. Eger kendisi için baska birisinin pisirdigini görse, o adamin o kimse hakkinda hile yapmasindan korkulur. Bazen...
  4. Yumuşacık ellerin sırrı Neutrogena'da gizli

Yumuşacık ellerin sırrı Neutrogena'da gizli

Kuru bir cilde sahibim hemde oldukça kuru bir cilde... Bu güne kadar bir çok ürün kullandım ve içlerinde en cildime en iyi gelen ve cidden de besleyici olan Neutrogena'yı beğendim. Hal böyleyken, Neutrogena'nın bütün ürünlerini sizlere tavsiye ediyorum Melek'lerim :) Örneğin, el bakımınız için bu ürünü deneyin diyorum :D:D Neutrogena Norveç Formüllü El Kremi tek bir damlası bile oldukça...
  5. Lezzetli et pisirmenin püf noktalari :)

Lezzetli et pisirmenin püf noktalari :)

Lezzetli et pişirmenin püf noktaları Eti daha lezzetli yiyebilirsiniz. Bazı ayrıntılara dikkat etmeniz yeterli. Daha lezzetli bir yemek için etinizi terbiye edebilirsiniz. En basit olarak zeytinyağ, tuz ve biber ile etinizi bir süre marine edebilirsiniz. Bu, hem lezzetli hem de yumuşak olmasını sağlar. Aşağıdaki kurallara uyarak her zaman lezzetli biftekler, bonfileler, pirzolalar...

Sayfayı Paylaş