gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yumuşak battaniye..

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

yumuşak battaniye peluş battaniye modelleri oğlumu yaklaşık 20 ay emzirdim..baya zor ayırdım..emzirmeden ayrılınca gece baya agladı..babası teselli etti..sonra uyusun diye bir küçük köpeği vardı ve onu çok severdi bende ona sarılıp uyumasını söyledim..o köpekle baya bi haşır neşir oldu..artık her yere gittiğimizde yanımıza onu alıyorduk hatta isim bile koymuştuk..pafii..pafiyi çok seviyordu.köpeği kolunun arasına kafasını alıyor dışarı bile çıksak o şekilde geziyordu..pafi çok kirlenmişti yıkadık .gece oldu ama kurumadı zaten ipe astım ve başında bekliyordu..başka oyuncak veriyorum pelu oyuncaklardan ama almıyordu..sonra agladı bende peluş bir battaniyesi vardı onu verdim sarıl dedim..sarıldı uyudu..ertesi gün pafiyi istemedi..artık battaniyesine sarılıp uyuyordu..yumuşak battaniyem diyordu ona..oğlum şuan 4.5 yaşında ve hala battaniyesine sarılıp uyuyor...bazen gece yanımıza geliyor..battaniyesinide yanında getiriyor..sabah kalkar..battaniyesi kucagında tv yi açar izler bir yandanda battaniyesini sever.:)o gün koltuğa uzandım oğlum çok üşüdüm azıcık hadi ört üstüme battaniyeni dedim.örttü..ama görseniz gelip gidip battaniyesini seviyo geldi yanıma yatıyor..anne çok güzel değilmi yumuşacık aynı sen gibi dedi..ayy içim bi tuhaf oldu..memeden ayırınca çocuk sanki ben gibi ona sarılıp uyumuş megerse.....:)

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Yumuşak battaniye..
    kıyamam ona yerim onu ben çokmerak ettim oğlunu tatlı zeki çocuk

3. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

canım saol çok tatlıdır benim oğluşum..inşallah resimlerini koyacagım buraya azıcık daha meraklanın bakem:D

4. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

tamam bkliyoz kız merakla

5. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    biara koyacam valla..yeni foto daha çekmedim.saçını kestirsin babası hafta sonu çekeyim koyarım canım.:D

Yumuşak battaniye.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yumuşak havlular

Yumuşak havlular

yumuşak havlular havlular nasıl yumuşak olur havluların olması için havlularımdan yumuşacık oluyor sertleşen Eski havlularınızı yumuşatabilmek için, yıkadıktan sonra bolca mutfak tuzu dökülmüş sıcak suda bir saat bekletin.
  2. YumuŞak Şankir

YumuŞak Şankir

YUMUŞAK ŞANKIR: Gene bir cilt hastalığıdır. Sebebi mikrobiktir. 1-7 gün bekleme süresinden sonra belirti verir. Penis başında gözükür. Önceleri bir kızartı halinde başlar. 24 saat içinde kabarır ve yaradan akıntı başlar. Sonunda bir derin yaraya dönüşür. Yaralar birleşerek daha geniş bir hal alır. Kasıklarda beze olur. Tedavi uygun antibiyotik kullanımı ve hijyene dikkat etmektir.
  3. Yumuşak şey

Yumuşak şey

Elbise ve gıda maddelerinin yumuşaklığı hayır ve berekete, iyi ve hoş geçime, Yumuşak zeminli yer dünya ve ahiret mutluluğuna, ser zeminli yer olumsuz ortamlara,Yumuşak yer zeka ve hafıza gücüne,Elbise ve gıda maddelerinin yumuşaklığı hayır ve berekete delalet eder.
  4. Yumuşak huylu

Yumuşak huylu

yumuşak huylu Kendi din kardeşlerine karşı yumuşak davranmak ve ilişkilerinde onları incitmemeye özen göstermek olgun müslümanlığa ve hayırlı ve keremli olmaya, Zorba ve aşağılık kimseye yahut inançsız birine yumuşak davrandığını görmek zillete ve aşağılık karaktere yyahut şiddetli hastalığa delalet eder.
  5. Battaniye

Battaniye

Rüyada temiz battaniye veya yorgan görmek, işlerinizin yoluna gireceğini, sıhhatinizin iyi olacağına işarettir. Kirli yorgan veya battaniye çevrenizde sizi çekemiyenler var demektir. Yırtık battaniye veya yorgan, bilmeden yerine getiremediğiniz bir sözünüzden dolayı bir sevdiğinize çok zarar geleceğine işarettir. Rüyada temiz battaniye veya yorgan görmek, işlerinizin yoluna gireceğini,...

Sayfayı Paylaş