gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yunan mitolojisindeki isimleri bilen var mıııı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ablalarım selamlar ben tuğçe bana acil olarak yunan mitolojisi isimleri lazım ha unutmadan anlamları ile birlikte yazarsanız sevinirim hani misal limos : açlık tanrıçası gibi. teşekkür ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

yunan mitolojisindeki isimleri bilen var mıııı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tanrı ve Tanrıça isimleri (yunan Mitolojisi)

Tanrı ve Tanrıça isimleri (yunan Mitolojisi)

mitolojik kız isimleri mitolojik bebek isimleri erkek kadın tanrıça türk isimler Dike : Adalet Tanrıçası Semele : Ahiret Tanrıçası Hestia : Aile Faziletleri Tanrıçası Momos : Alay ve Hiciv Tanrıçası Artemis : Ana Tanrıça Aristalos : Arıcılık Tanrısı Eros : Aşk Tanrısı Afrodit : Aşk ve Güzellik Tanrıçası Atalante : Avcı Kız Bendis : Ay Tanrıçası Eirene : Barış Tanrıçası Minemosyne :...
  2. Yunan Mitolojisi ve Aşk

Yunan Mitolojisi ve Aşk

Aşkta güven... Aşk nasıl da kör olmaktır, karanlıkta sevgilinin yüzünü ancak dokunarak görebilmektir, onun istediklerini yapmak, bundan sonsuz mutluluk duymaktır, bu mutluluksa karşılık bekleyerek ya da içerde kuşkular (sinsi sinsi) taşıyarak olacak iş değildir... Yunan mitolojisi ne de güzel sembollerle anlatmıştır “güven”i ve “teslimiyet”i... İşte Psyche’nin hikayesi bunun en içten...
  3. Yunan Mitolojisi

Yunan Mitolojisi

aşk meleği mitoloji mitolojik çiftler calypso mitoloji yunan mitolojisi kirke Her şeyden önce Khaos (kaos) vardı. Bu bir boşluk değildi içinde bütün eşyaların tanrı ve insanların kaynağını bulundururdu. İlk önce Khaos’tan Toprak Ana - Gaia ve gökyüzü - Uranos oluştu. Gaia ve Uranos’un birleşmesinden Brontes Steropes ve Arges (’gökgürültüsü’ ‘parıltı’ ve ‘şimşek’) isimli üç Kyklop doğdu....
  4. sedir kurabiye yapmayı bilen biri var mıııı

sedir kurabiye yapmayı bilen biri var mıııı

Arkadaşlar selam. Sedir kurabiye tarifini bilen var mı ? Tadını bilmiyorum ama adı ilginç geldi, nasıl bir şey acaba ? Bilen paylaşırsa sevinirim :)):)
  5. Koltuk altı epilasyon için tavsiye var mıııı

Koltuk altı epilasyon için tavsiye var mıııı

Koltuk altı epilasyon için tavsiye var mıııı arkadaşlarım ben de koltuk altıma yaptırmak istiyorum yok zararlı diyorlar yok acır diyorlar lütfen yaptıranlar bu hassas bölgeler için bana tavsiyelerini yazabilirler miteşekkür ediyorum sağolun.

Sayfayı Paylaş