gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Yunanistan da deprem

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Yunanistan'da sabaha karşı 3 deprem meydana geldi. Depremlerin büyüklükleri 5.3, 4.3 ve 4.1 olarak ölçüldü. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsünden alınan bilgiye göre, saat 03.39, 03.52 ve 04.56'da kaydedilen depremlerin büyüklükleri 5.3, 4.3 ve 4.1 olarak ölçüldü.

haber7

Yunanistan da deprem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. PABUCAKI(yunanistan..)

PABUCAKI(yunanistan..)

MALZEMELER 5 adet yumurta 4 adet domates 1 adet iri soğan 5 adet iri patlıcan 2 çay bardağı zeytinyağı 1.5 tatlı kaşığı toz şeker 2 kibrit kutusu büyüklüğünde beyaz peynir HAZIRLANIŞI Patlıcanları boylamasına ortadan ikiye ayrın, bir süre tuzlu suda bekletip, hafifçe sıkarak tuzlu suda haşlayın. Piştiğinde yağlanmış bir tepsiye dizerek bir kaşık yardımıyla içlerini çıkarın, bir...
  2. depreM

depreM

Selam..Melike..16...Hayfan.. Memnun oldum.. :party:
  3. yunanistan bayragı

yunanistan bayragı

yunan bayrağı yunanistan bayrağı hakkında bilgi yunanistan yunanlılar nasıl giyinir ın 1821 yilinda sekillenmeye baslamis bir bayrak.. mavi rengi deniz ve gok renginden aliyor.. ruzgarli bir havada bayraklarina baktiklari zaman ege denizinin dalgalanmasini hissediyorlarmis.. yatay 9 cizgi ise, osmanli imparatorlugu zamaninda, osmanlilardan istedikleri 9 istege bagliyorlar.. 400 yillik...
  4. yunanistan iskece

yunanistan iskece

slm melekler ben araniza biraz once katildim herkesin bayramini kutlarim iskecedn sevgiler.....
  5. Son Dakika : İstanbul 'da Deprem !

Son Dakika : İstanbul 'da Deprem !

Bu konu istanbulda deprem hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bugün saat 11:17'de İsdtanbul Büyükçekmece'de hafif şiddette bir deprem meydana geldi. 3,8 büyüklüğünde olan deprem,Büyükçekmece'nin yanı sırı diğer ilçelerde de hissedildi. İşte detaylar... Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'nden yapılan açıklamaya göre, saat 11.17'de...

Sayfayı Paylaş