gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Yunanistan hat için erteleme talep etti

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Türkiye-Yunanistan doğalgaz boru hattı projesi kapsamında bu ay planlanan doğalgaz akıtma töreninin Yunan tarafının isteği doğrultusunda erteleneceği bildirildi. Enerji Bakanlığı yetkililerinden edinilen bilgiye göre, 16-26 Ağustos arasında yapılması planlanan törene dönük, Yunan tarafından erteleme talebi geldi. Hatta bazı teknik sıkıntılar yaşayan Yunan tarafının, 15 Eylül'den sonra hazır olabileceğine ilişkin bilgi geldiğini anlatan yetkililer, törenin bu tarihten sonraya alınabileceğini belirttiler. Türkiye'de Karacabey'den başlayan boru hattının uzunluğu, 209 km'si Türkiye'de olmak üzere, 300 km'yi buluyor. Hattın, 17 km'lik bölümü, Marmara Denizi'nden geçtikten sonra İpsala'dan Yunanistan'a giriyor ve Gümülcine'de bitiyor. Bu arada Enerji Bakanı Hilmi Güler inşaatı süren hatta incelemelerde bulunmak için bugün önce İpsala, ardından Yunanistan'a geçerek bilgi alacak

Yunanistan hat için erteleme talep etti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Talebi canlandırmak için konutta ’faiz silahı’ çekildi

Talebi canlandırmak için konutta ’faiz silahı’ çekildi

Konut kredilerine olan talebi yeniden canlandırmak isteyen bankalar, bir yandan yüzde 1.30 seviyelerinde seyreden kredi faizlerini yüzde 1.25’e kadar çekti. Bir yandan da, yeni uygulamaya konulan konut projeleri ve emlakçılarla özel faiz anlaşmaları yaparak, tüketicilerin yeniden gayrimenkule yönelmesini sağlamaya çalışıyor. Bu yolla, Merkez Bankası’nın faiz indirimine ve piyasa faizlerine...
  2. yunanistan bayragı

yunanistan bayragı

yunan bayrağı yunanistan bayrağı hakkında bilgi yunanistan yunanlılar nasıl giyinir ın 1821 yilinda sekillenmeye baslamis bir bayrak.. mavi rengi deniz ve gok renginden aliyor.. ruzgarli bir havada bayraklarina baktiklari zaman ege denizinin dalgalanmasini hissediyorlarmis.. yatay 9 cizgi ise, osmanli imparatorlugu zamaninda, osmanlilardan istedikleri 9 istege bagliyorlar.. 400 yillik...
  3. Tırnak etini yumşatmak için

Tırnak etini yumşatmak için

Tırnak etini yumşatmak için öneriler:) 1. öneri 2 damla okaliptüs yağı 1 çay bardağı jojoba yağı Duş aldıktan sonra ellerinizi bu yağlar ile hazırladığınız karışıma batırarak bir müddet bekletin.Sonra masaj yaparak onları geriye doğru itin. 2. öneri 1 çay bardağı ısıtılmış zeytinyağ Duş aldıktan sonra tırnak etlerinizi ısıtılmış yağa batırarak bir müddet beklettikten sonra masaj...
  4. Türkçe Hatim Duası isteyenler için burada

Türkçe Hatim Duası isteyenler için burada

Hatim Duası Türkçe Türkçe Hatim Duası Kısa Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda Ramazan Ayı boyunca yapılan hatimden sonra okunması gekeren hatim duası paylaşımında bulunuyor ve Yüce Allah tüm dualarımızı kabul eylesin diyoruz. İşte size Türkçe Hatim Duası arkadaşlarım. Hatimden sonra, okunması şart olan belli dua yoktur. Herkes...
  5. Facebook Kullanıcıları İçin Arkadaşlık Talebi Nasıl Geri Alınır ?

Facebook Kullanıcıları İçin Arkadaşlık Talebi Nasıl Geri Alınır ?

Facebookta Arkadaş Talebini Geri Al Facebookta Arkadaş Talebi Nasıl Geri Alınır Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz az önce paylaştığımız facebook arkadaş çoğaltma hilesi konusunun ardından bu sayfamızda da Facebookta Arkadaş Talebi Nasıl Geri Alınır sizlerle paylaşıyoruz.. Facebook'da daha önce eklediğiniz birisini, o kişi onaylanmadan önce arkadaşlık isteğini...

Sayfayı Paylaş