gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yunanistan'ın Milli Bayramları ne zaman

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar ben bişeyi merak ettim acaba komşu ülke olan Yunanistan'ın Milli Bayramları nelerdir ve hangi günlerdir?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yunanistan'ın Milli Bayramları
    Yunanistan Bayramları

25 Mart: Yunanistan'ın kurtuluş günü; İngiltere'de Lady Day.

28 ekim: Yunan Ulusal Günü.

Yunanistan'ın Milli Bayramları ne zaman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Milli bayramlarımız nelerdir

Milli bayramlarımız nelerdir

milli bayramlarımız nelerdir milli bayramlarımız ulusal nelerdir bayramlar ulusal milli bayramlarımız, milli mayramlarımız nelerdir, milli bayramlarımızın önemi tarihi ve neden kutladığımızı bana açıklamanız mümkün müdür ? Saygılar.
  2. milli bayramlarda neler yapılır

milli bayramlarda neler yapılır

Ülkemizde kutlanılan milli bayramlarda insanlar neler yaparlar ve bu bayramları niçin kutlarlar. Neler hissedilir bu bayramlarda. Tşk.
  3. Milli Bayramlar Nasıl Kutlanır?

Milli Bayramlar Nasıl Kutlanır?

milli bayramlarımız nelerdir nasıl kutlanır anlamı ve önemi nedir yapılan faaliyetler ile ilgili bilgiler burada melekler Milli bayramlarımız ulusça coşku içinde kutladığımız,birlik ve beraberliğimizi daha da çok pekiştiren,bize emanet edilen değerlerin önemini daha çok kavradığımız,sevinçli günlerimizdir melekler :) Mustafa Kemal Atatürk'ün ve silah arkadaşlarının,yüzbinlerce şehitimizin...
  4. Türkiye'nin İlk Milli Maçı Ne Zaman Oynandı

Türkiye'nin İlk Milli Maçı Ne Zaman Oynandı

Türkiye'nin İlk Milli Maçı Ne Zaman Oynandı bilen var mı? Evet arkadaşlar cevabı bekliyorum
  5. Milli Bayramlar ve Tarihleri nelerdir?

Milli Bayramlar ve Tarihleri nelerdir?

Milli Bayramlar ve Tarihleri nelerdir? Lütfen bununda konusunu açın ve bilgi verin bize

Sayfayı Paylaş