gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yunanlı Yorgo Seiteridis ile Evlenen Tuğçe Kazaz Anne Olmak İstiyor.

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İKİ YIL ÖNCE YUNANLI YORGO SEİTERİDİS İLE EVLENEN Tuğçe Kazaz ANNE OLMAK İSTİYOR. Atina'ya yerleşen ünlü manken "Arkadaşlarımın çoğunun çocukları var. Hatta 2'şer 3'er tane. Benim de zamanım geldi. Belirli bir tarih yok zihnimizde. Ancak bebeğimizi kucağımıza almak için çok beklemeye de niyetimiz yok. Çok güzel giden bir evliliğim var. Aileyi genişletmek istiyoruz. İçimde inanılmaz bir anne olma isteği var. Annem de bir an önce torun sahibi olmak istiyor" dedi.

Yunanlı Yorgo Seiteridis ile Evlenen Tuğçe Kazaz Anne Olmak İstiyor. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuğçe Kazaz "Yorgo'dan boşanmadım"

Tuğçe Kazaz "Yorgo'dan boşanmadım"

Tuğçe Kazaz yakın bir arkadaşına, "Yorgo'dan boşanmadım" dediği öğrenildi. Üç yıl önce Yunalı oyuncu Yorgos Seitaridis'e ilk görüşte aşık olan ve bu aşk uğruna din değiştirerek evlenen Tuğçe Kazaz'ın, eşinden boşandığı iddia ediliyor. Bir ayı aşkın bir süredir İstanbul'da bulunan ve Suadiye'de ailesiyle birlikte kalan Tuğçe Kazaz, evliliğiyle ilgili sorulara yanıt vermekten...
  2. Tuğçe Kazaz Boşanıyor

Tuğçe Kazaz Boşanıyor

sevgilisi uğruna dinini değiştiren Tuğçe Kazaz bu seferde çok sevdiği uğruna dininden vazgeçtiği eşinden ayrılma aşamasında... TUĞÇE KAZAZ’IN ÜÇ YASAKLI SÖZCÜĞÜ! BOŞANMA AŞAMASINDA OLDUĞU YUNAN EŞİ YORGO SEİTARİDİS’LE GÖRÜŞMEK VE DURUMLARINI NETLEŞTİRMEK İÇİN ATİNA’YA GİDEN TUĞÇE KAZAZ, SON DÖNEMDE YAPTIĞI RUHANİ AÇIKLAMALARLA DİKKAT ÇEKİYOR.... Kazaz’ın son açıklaması, kullanmayı...
  3. anne olmak çok istiyorum

anne olmak çok istiyorum

merhaba arkadaslar benım bı sorum olacak benım son adetım 23 ekımdı.11. gunu bırlıkte olduk esımle sonrada esım nobetcıydı falan dı derken benım yumurtlama donemım bıttı buaya bole bı terslık oldu o donemde cok bısey yapamadık yanı yıkıldım.ama ben duydum spermlerın 3 gun canlı kalabılecegını bı umıt dıyorum ama ole bısey olabılırmı acaba 11. gunumde olması. yoksa bosa umıtlenmıyım mı.bı...
  4. Din Değiştiren Tuğçe Kazaz ile ilgili geyikler

Din Değiştiren Tuğçe Kazaz ile ilgili geyikler

tuğce kazaz din Sık sık din değiştirmesi ile gündeme gelen manken Tuğçe Kazaz ile ilgili internette dolaşan espriler var kızlar...Bazıları oldukça hoş :D:D Tuğçe Kazaz'ın Budizm aşkı, çay servisi yaptırılınca bitmişti. Geçtiğimiz günlerde 'Hizmetçi değilim' diyen model, yeniden İslam dinine dönmüştü. Tuğçe Kazaz, 2005'te evlendiği Yunan oyuncu Yorgo Seitaridis uğruna Hristiyanlığı...
  5. bende anne olmak istiyorum...

bende anne olmak istiyorum...

merhaba arkadaşlar. aranıza yeni katıldım. 4. kez tüp bebek deneyeceğiz fakat maddi yetersizlikten dolayı olmadı.evde hediyelik sabun yapıp satmaya karar verdim hatta destek için sayfalar açtım ama bir Allah'ın kuluna sesimi duyuramadım :(

Sayfayı Paylaş