gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yunanlılar Kanuni İçin Şarkı Yaptı! Tıklayın!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Yunanlılar Kanuni İçin Şarkı Yaptı! Tıklayın! haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisi ülkemizde olduğu gibi yurt dışında da ilgiyle izleniyor. Bazı kesimlerce eleştirilse de yayınlandığı ülkelerde reyting rekorları kıran Muhteşem Yüzyıl, komşu Yunanistan'da sevilerek takip ediliyor. Hatta ülkenin sevilen şarkıcılarından Efi Thodi Kanuni Sultan Süleyman için şarkı bile yaptı. İşte haberin detayları ve o şarkı...

Yunanistan’da kilise ve aşırı milliyetçilerin tepkilerine rağmen televizyonlarda izlenme rekorları kıran "Muhteşem Yüzyıl" dizisindeki "Sultan Süleyman" adına Yunanca şarkı yapıldı.

Ünlü Yunan halk müziği sanatçısı Efi Thodi’nin hazırladığı "Süleyman" adlı single, müzik marketlerde büyük ilgi görürken, internette izlenme rekorları kırıyor. Söz ve müziği Andreas Lambru’ya ait olan şarkı, Türkçe sözler eşliğinde uzun hava ile başlıyor ve oyun havasına dönüşüyor.

Antena televizyonunda hafta içi her gün akşam kuşağında yayınlanan "Muhteşem Yüzyıl" dizisi yüzde 27’nin üzerinde izlenme payı alıyor. Yunan medya pazarı için sevilen bir ürün haline gelen Türk dizileri ilk kez 2005 yılında MEGA TV kanalında yayınlanmaya başlamıştı.

Antena televizyonunun 2010 yılında "Bin Bir Gece" dizisini yayınlamasıyla Türk dizilerine olan ilgi iyice artmıştı. Ülkenin eğlence programı ağırlıklı 3 büyük kanalı MEGA, Antenna ve ALPHA 2010 yılından bu yana ana yayın kuşağında sadece Türk dizilerine yer veriyor.

Yunanlılar Kanuni İçin Şarkı Yaptı! Tıklayın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolera - Bu Şarkıyı Zevk İçin Yaptık (ft. Sagopa Kajmer)

Kolera - Bu Şarkıyı Zevk İçin Yaptık (ft. Sagopa Kajmer)

Kolo Verse ; Ne Günü Aydınlatabilirsin Nede Geceyi Karartabilir. Yalnız Ama Yalnız Benden Korkun Derken Er Rahim . Firavunda Ondan Korksun İstemişti Her Beyin. Düşünme Beni Bukadar Tırnaklarını Yedin Bitirdin . Ben Karanlığın İçinden Bir Güfte Sendeki Dünya Tozpembe. Bana İtaf Ediliyor Her Beste Kabusun Olduğumu Hissettim. Yaptığın Herşey Benim Sesde Mimik Bana Ait. Haaa Hmm Tavırların Bana...
  2. Kanuni Sultan Süleyman 'ın İç Organları !

Kanuni Sultan Süleyman 'ın İç Organları !

Bu konu; kanuni sultan süleymanın iç organları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, vücudunun bozulmaması için iç organlaı çıakrılarak defnedilen Kanuni Sultan Süleyman 'ın iç organlarının bulunduğu yer tespit edildi. Macaristan seferinde ölen Kanuni'nin iç organlarının bulunduğu yer Zigetvar 'da tespit edildi. Detaylar şöyle... Macaristan seferi sırasında Zigetvar şehrinde...
  3. Kanuni Buzlu Sular İçinde!

Kanuni Buzlu Sular İçinde!

muhteşem yüzyıl, kanuni sultan süleyman, halit ergenç Sevgili melekler, reyting rekortmeni dizi Muhteşem Yüzyıl bu akşam 121.bölümüyle ekranlara gelecek. Heyecanlı dizinin fragmanından da gördüğümüz üzere Kanuni ateşli bir hastalığın pençesinde oldupu için buzla dolu bir küvetin içine sokulacak. Bu sahnelerin çekiminde Halit Ergenç hayli zor anlar yaşadı. Tam 6 saat buz dolu küvete...
  4. "Ütopya" Yarışması Başvuru Formu İçin Tıklayın!

"Ütopya" Yarışması Başvuru Formu İçin Tıklayın!

ütopya yarışması başvuru formu, ütopya yarışması, tv8 ütopya Sevgili melekler, doğanın içinde siz ve tanımadığınız 14 kişi bir arada. Elinizde olan iki inek, 25 tavuk ve bazı kişisel eşyalar. İşte Tv8de yeni sezonda yayına girecek olan Ütopya yarışmasına katılmak istiyor, bu heyecana dahil olmak istiyorsanız, aşağıda verdiğimiz başvuru linkine tıklayıp bilgilerinizi girmeniz yeterli. Bol...
  5. Aileler Yarışıyor Başvuru Formu İçin Tıklayınız

Aileler Yarışıyor Başvuru Formu İçin Tıklayınız

tv8 aileler yarışıyor, aileler yarışıyor ne zaman başlayacak, aileler yarışıyor hangi kanalda, aileler yarışıyor başvuru formu, acun ılıcalı aileler yarışıyor Çok yakın da Acun Ilıcalı'nın satın almış olduğu televizyon kanalı olan tv8 de başlayacak olan aileler yarışıyor 27 Ekim 2014 tarihin de seyirci karşısına çıkmayı planlıyor. Sunuculuğunu Erol Evgin'in yapacağı aileler yarışıyora katılmak...

Sayfayı Paylaş