gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Yunus Bülbül - Gonca Gülüm 2010

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yunus bülbül gonca gülüm yunus bülbül gonca gülüm 2010 Yılların sanatçısı Yunus Bülbül den yepyeni bir albüm "Gonca Gülüm" sevenleriyle buluştu. Bakalım sanatçı albümüne hangi parçalara yer vermiş:)
    [​IMG][​IMG]
    1. Gonca Gülüm
    Söz & Müzik: Yunus Bülbül
    2. Doğum Günüm Bana Geldiğin Gündü
    Söz: Yunus Bülbül Müzik: Gönül Şen
    3. Vatanım Gibisin
    4. Üç Harfli Bir Kelime
    Söz: Özcan Şenyaylar Müzik: Cavidan Balcı
    5. Al Senin Olsun
    Söz & Müzik: Hakan Timur Yıldırım
    6. Ayrılık Haberi (Depresyon)
    7. Hataylı Gelin
    8. Aldanma Çocuksu Mahsun Yüzüne
    Söz: Yunus Bülbül Müzik: Ali Tekintüre
    9. Yoksun Ya Ondan
    Söz: Yunus Bülbül Müzik: Ömer Faruk Karadeniz
    10. Peri Kızı
    Söz: Yunus Bülbül Müzik: Kamil Başaran
    11. Ruhun Şad Olsun Anne
    Söz: Yunus Bülbül Müzik: Ömer Faruk Karadeniz
    12. Ah Şu Kadınlar
    13. Ah Şu Erkekler

Yunus Bülbül - Gonca Gülüm 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bülbül yaptım seni güllere yazdım

bülbül yaptım seni güllere yazdım

bülbül yaptım seni güllere yazdım bülbül yaptım seni güllere yazdım
  2. bülbül

bülbül

Orta Anadolu yöresi 1960’lı yıllardan itibaren ismi bağlama ile birlikte anılan, sadece geniş halk kesimlerinde değil, ciddi musiki çevrelerinde de taktir ve hayranlıkla dinlenen Neşet Ertaş’ı farklı bir bağlamda değerlendirmek gerekiyor. Çünkü o da aslında tam bir yöre sanatçısı, yani mahalli bir sanatçı olmasına rağmen yaygın şöhreti ve söylediği türkülerin popülaritesi ile ülke genelinde...
  3. Gül Ve Bülbül Hikayesi

Gül Ve Bülbül Hikayesi

Çok eski zamanlarda birgün birdelikanli varmis...Budelikanli çok zengin bir ailenin kizina asik olmus.Ama kizdelikanli fakir diye ona yüz vermiyormus. Genç bir yilbasi gecesi bütün cesaretini toplamis ve kizi yilbasi gecesi balosuna davet etmek için evine gitmis. Kapiyi genç kiz acmis.Kiza kendisini yilbasi gecesi balosuna davetetmeye geldigini, birlikte dans etmek istedigini söylemis.Kiz...
  4. Güllerle bülbülleri kıskandıran aşk

Güllerle bülbülleri kıskandıran aşk

kıskandıran aşk sözleri kıskandıracak sözler kıskandıran sözler kıskandırıcı kiskandirici Ünlü Yönetmen Mustafa Altıoklar Nişanlısı Nehir Erdoğan ile Ayrıldıkları Dedikodularına Açıklık Getirdi: Nehir Taşıdığı İlişkinin Ciddiyeti, Mahremiyeti ve Kutsallığına Asla Bir Zarar Getirmedi. Ben Ona Kefilim.. ÜNLÜ YÖNETMEN MUSTAFA ALTIOKLAR NİŞANLISI NEHİR ERDOĞAN İLE AYRILDIKLARI DEDİKODULARINA...
  5. :::bülbülün güle olan aşkı:::

:::bülbülün güle olan aşkı:::

*Hergün geçtiği o yolda, sayısız güllerin bulunduğu bir de bahçe vardı bülbülün. Kiminle geçse o bahçenin yanından; yanındakiler güllerin büyüsüne kapılıp, güllerin ne kadar güzel olduğundan bahsederdi. O ise aldırış etmeden "Alt tarafı gül işte" der geçerdi bahçenin yanından. Güllere bakmazdı bile. Sevmek istemezdi gülleri. Solardı çünkü güller, terkederdi bir süre sonra. Ha! Bir...

Sayfayı Paylaş