gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

yunusun can kurtarışı

Konu, 'Akvaryum' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yunus balığının köpeği kurtarışı yunus balığı köpeği kurtarıyor yunusun kurtarışı yunusun kurtarması
    BİR İNSANI KÖPEKBALIĞI SALDIRISINDAN KURTARDI
    Pine Cay, Turks ve Caicos Adaları
    Yunuslar dost canlısı olarak bilinir. İşte buna güzel bir örnek... Doğabilimci Dean Bernal arkadaşının çığlıklarını duyduğunda sualtında geziniyordu. Dev bir çekiç kafalı köpekbalığı, ağzı sonuna kadar açık halde, hızla Bernal'a doğru ilerlemeye başladı. "Neredeyse beni yiyecekti" diyor Bernal. Tam o sırada bilim adamına çalışmalarında yardım eden şişe burunlu yunus JoJo hızla yüzerek Bernal ile aç köpekbalığının arasına girdi.
    Hayatını tehlikeye atan yunus, burnuyla köpekbalığını okyanusun dibine doğru itti. Köpekbalığı geri döndüğünde de ona tosladı. Sonunda köpekbalığı çekip gitmeyi tercih etti. JoJo mu? Kısa bir zafer turu atarak oradan uzaklaştı!

yunusun can kurtarışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kene yine can aldi

Kene yine can aldi

Karabük'ün Eflani İlçesi'nin Çamyurt Köyü'nde Boğazına Yapışan Keneyi Kendisi Çıkartan Hatice Karagöz, Karagöz Dün 02.00 Sıralarında Tedavi Gördüğü Hastanede Yaşamını Kaybetti. KARABÜK’ün Eflani İlçesi’nin Çamyurt Köyü’nde yaşayan 17 yaşındaki Hatice Karagöz, 10 Temmuz günü yüksek ateş ve boğaz ağrısı şikáyeti ile Safranbolu Devlet Hastanesi’ne, ardından Karabük Devlet Hastanesi’ne...
  2. PKK yine can aldı

PKK yine can aldı

Yine mayın yine şehit! Yüksekova'nın Dağlıca bölgesinde yola döşenen PKK mayını patladı. Acı haber tez geldi. Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde, teröristler tarafından tuzaklanmış patlayıcı maddenin bugün saat 15.30'da patlamasıyla bir güvenlik görevlisi şehit oldu. Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde yer alan terörle mücadeleye ilişkin duyuruya göre dün...
  3. Dünya Saha Kalksa Canim Yine Seni Sevecegim.Bu Karanlik Yutmaz Bizi,...

Dünya Saha Kalksa Canim Yine Seni Sevecegim.Bu Karanlik Yutmaz Bizi,...

Yine Aksam Karanligi Cöküyor Bak Pencereme Hüznün Karisiyor Canim Karisiyor Her Geceye Birde Senin Hasretinle Burkulurken Bak Yüregim Iste Ozaman Sigdiramam Acilarimi Her Heceye Aglamak Geceden Yana Özlemek Geceden Yana Bulup Bulup Seni Kaybetmek Aramak Geceden Yana Bir Yagmurlu Bulutum Ben Sana Agliyor Yüregim Dünya Saha Kalksa Canim Yine Seni Sevecegim Bu Karanlik Yutmaz Bizi, Bu Ayrilik...
  4. Soba yine can aldı

Soba yine can aldı

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde bir kişi sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek yaşamını yitirdi....
  5. Petek Dinçöz Can Tanrıyar'la Yine Mahkemelik!

Petek Dinçöz Can Tanrıyar'la Yine Mahkemelik!

Bu sayfa; Petek Dinçöz Can Tanrıyar'la Yine Mahkemelik haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Petek Dinçöz eski eşi Can Tanrıyar ile yine mahkemelik oldu. Yanlı yayınlar yaptığı gerekçesiyle eski eşi Can Tanrıyar'ın da ortağı olduğu Uçankuş internet magazin haberleri sitesine dava açan Dinçöz 100 bin TL tazminat istiyor... Ünlü şarkıcı, aleyhinde yapılan haberler...

Sayfayı Paylaş