gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

yurdum ınsanı

Konu, 'Komik Resimler' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

2. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
  3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: yurdum ınsanı

ay bu çok güzel ya ziller kapının içinde ya:hhh::hhh:

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: yurdum ınsanı

:):):):):):):):)paylasım için saol...

yurdum ınsanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bır ınsanın 24 saatı

bır ınsanın 24 saatı

İnsanoğlu 24 saatte 24 kez değişir. Hem ruh hali hemde vücud ısısı,tansiyon,kalp atımı,hormonlar sürekli değişim halindedir. biyologlar,doktorlar ve farmakologlar bu olağanüstü duruma kronobiyoloji adını veriyorlar. 06.00 Kortizon salgılamasıyla organizma uyanır. Bu uyanma vücut için kendini yavaş kalkmaya hazırlama işaretidir. ****bolizma hareketlenir ve o günün işleri için enerji ve...
  2. bır ınsanın hayatı boyunca yaptıgı seyler:D:D:D:D:D:D

bır ınsanın hayatı boyunca yaptıgı seyler:D:D:D:D:D:D

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. /// YaLan SevdanIn YaLan InsanI HosgeLdin . . .

/// YaLan SevdanIn YaLan InsanI HosgeLdin . . .

BUGUN İCİMDEKİLERİ DÖKMEYE KARAR VERDİM.. ASLINDA NEDENSİZDİ AGLAYISLARIM BELKİ DE İCİMDEKİ SIR BİR BİR ÇÖZÜLMEYE BASLAMISTI.. ADI USTUNDE 1.5 YIL.. SENSİZ GECİRDİGİM BİR ÖMÜR SENSİZ DOLASTIGIM SOKAKLAR KALDIRIMLAR VE SEN ARIYORSUN DİYE HER DEFASINDA KOSARAK TELEFONLARA SARILISIM.. ADI USTUNDE 1.5. YIL... NE SENİN SESİNİ DUYABİLDİM NE SENİN GÖZLERİNE BAKABİLDİM HER DEFASINDA İNKAR ETTİM...
  4. Tasavvuf Insanın Kendi Içinde Yaptığı Yolculuktur...

Tasavvuf Insanın Kendi Içinde Yaptığı Yolculuktur...

Dinin zahir yüzünden başka, bir de insanoğlunu kemale eriştirmek, sağlam ve yıkılmaz bir iç hayatı kazandırmak için riyâzat( nefisle mücadele, nefsi kırma ), mücahede ( nefsin arzularına direnme, cehd ve gayret etme ), tasfiye( saflaştırma, temizleme ), hâlini ıslah potası içinde temizleme ve pişirme tarafı vardır. Ben ahlak sahibiyim demekle cehil ve gaflet ( Hakkı unutmak ) cehennemlerinden...
  5. Insanın Yumurtlama Anı Ilk Kez Görüntülendi

Insanın Yumurtlama Anı Ilk Kez Görüntülendi

muhabbet kuşunun yumurtlama anı muhabbet kuşu yumurtlama anı kuşu belirtileri kuşların kuşları belirtileri İNSANIN YUMURTLAMA ANI İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ Belçika'da Bir Kadın Hastanın Olağan Ameliyatı Sırasında, Tesadüfen Yumurtlama Anı İlk Kez Görüntülendi. BELÇİKA’da bir kadın hastanın olağan ameliyatı sırasında, tesadüfen yumurtlama anı ilk kez görüntülendi. Şimdiye dek yalnızca...

Sayfayı Paylaş