gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

yurdum insanının komik diyalogları

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

SSK gözlügü yazilir. Tansiyona sekere bakilir. Kurban kesilir... Gebze de bir eczanenin camindan - Aksaray da bir lastikçinin vitrininden :
    Vindovslu aletle rot balansi yapiyoruz...

- Kartus ve kolonya doldurulur.
    Eskisehirde bir dükkanın camindan

- Kocaeli Hereke de Y.Y.B.F. karsisinda kendi halinde bir bakkalin camindan:
    Penguen Yemi bulunur !

- Kadiköy çarsida yanimdan geçen bir adam yanindaki diger
    adama : Abi ! Robinson daki de eseklik aslinda, niye Cuma ile samimi oluyor ki ?!...

-Ise gelmek için bindigim dolmusun söförü, son duraga geldigimizde
    siritarak... Geçmis olsun, buraya kadar frensiz geldik !...

- Yasli teyze : Evladim sagda mübarek bir yerde indirirmisin ?!... Minibus söförü :
    Az ilerde Camii var, seni orada birakayim teyze...

-Adana da belediye otobüsünde ön ve arka kapida görevli 2 muavin
    arasinda geçen diyalogdan :
    Muavin#1 : Durakta inecek var mi ?
    (yolculardan ses çikmaz )
    Muavin#2 : Olumsuz !...

-Eskisehir de bir belediye otobüsü :
    Biletçi : Arrrrka tamammm, kapat arkayi !
    ( bir teyze arka kapiya sikisir )
    Biletçi : Kari sıkıştı, aççç kapa !...

- Otobüs Söförü : Paso lütfen !...
    ( ben pasoyu almak için cüzdanima davrandigimda... )
    Aynı Söför : Varsa gösterme !...

Paylaşıldıysa özr. dilerim...

yurdum insanının komik diyalogları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yurdum insanından manzaralar!

yurdum insanından manzaralar!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yurdum İnsanının İlginç Resimleri...

Yurdum İnsanının İlginç Resimleri...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yurdum insanları.. :))‏

Yurdum insanları.. :))‏

4. yurdum insanından komik ilginç kareler

yurdum insanından komik ilginç kareler

yurdumdan komik ve ilginç şaşırtan kareler:D:D ahh yurudum insanı ahh yine yapmışsın yapacağını:D:D
  5. Alkışlar yurdum insanlarına:)

Alkışlar yurdum insanlarına:)

Kaza mahalinde elinde cep telefonuyla koşturup "112′nin numarasi neydiiiii?" diye bagıran sarışına, ——————————————– Birbirlerine ana avrat küfür eden iki kişinin arasına girip ikisine de birer tokat atan ve "Analar kutsaldır, analara küfür etmeyin, o.çocuklari!!" diyen Karadenizli ağır abiye, ———————————————- Annesine kızıp, buharlı ütünün içine işemeyi akıl eden! Annesini...

Sayfayı Paylaş