gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Yurdum insanları.. :))‏

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 29 Aralık 2008
Yurdum insanları.. :))‏ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yurdum insanından manzaralar!

yurdum insanından manzaralar!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yurdum İnsanının İlginç Resimleri...

Yurdum İnsanının İlginç Resimleri...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. yurdum insanından kareler

yurdum insanından kareler

4. yurdum insanının güldüren halleri

yurdum insanının güldüren halleri

GÖREVİMİZ TEHLİKE Alanya'da ağaçta asılı duran kırmızı g-string herkesi şaşkına çevirdi. Külot, kısa sürede ilçede infiale neden oldu. İşçilerin katıldığı nefes kesen operasyonla g-string, ağaçtan indirildi ve çöpe gitti... Külotun ağaca nasıl çıktığı ise evrenin sırları arasında yer almaya devam ediyor... TAKIMIM VAR KORNİŞTEN 2011 Dünya Üniversitelerarası Kış Oyunları'nı alan...
  5. Alkışlar yurdum insanlarına:)

Alkışlar yurdum insanlarına:)

Kaza mahalinde elinde cep telefonuyla koşturup "112′nin numarasi neydiiiii?" diye bagıran sarışına, ——————————————– Birbirlerine ana avrat küfür eden iki kişinin arasına girip ikisine de birer tokat atan ve "Analar kutsaldır, analara küfür etmeyin, o.çocuklari!!" diyen Karadenizli ağır abiye, ———————————————- Annesine kızıp, buharlı ütünün içine işemeyi akıl eden! Annesini...

Sayfayı Paylaş