gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Yurdumdan ilanlar...

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Yurdum insani kendini gün gectikce daha fazla gelistiriyor...Dünyanin hic bir yerinde bulunamayacak ilanlar ve yazilar...

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    En sonda ki ilana bayıldım farklı olmuş... hem farklı hemde mantıklı... paylaşım için teşekürler canım ..

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    :haha: hepsi çok komik yaa

Yurdumdan ilanlar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komik ilanlar

komik ilanlar

komik ilanlar en komik ilanlar ğğğğ ğğğğğğğ komi ilanları
  2. yurdumun insanı:D

yurdumun insanı:D

Samsun'da park sorununa bize has bir çözüm geldi. Gerçi buna pek çözüm denemez. Park yeri çoğalmadı, araçlar azalmadı. Burada artan uyanıkların sayısı. Park edeacekseniz bölgedeki yakınınızı telefonla arayıp yer ayırtıyorsunuz. O da oraya tabure koyup sizi bekliyor. Geldiğinizde yeriniz hazır oluyor. Sivas’ta bir amatör spor kulübünde forma giyen genç, düğün günü hayatını birleştirdiği...
  3. Yurdumun karizmalari

Yurdumun karizmalari

1-Son model araba alır ama çok yakıyor diye tüp taktırır. 2-Otopark parası vermemek için arabayı 2 kilometre uzağa park eder. 3-Tüpte gaz kaçağı var mı diye çakmakla kontrol eder. 4-Yaralı birini görse üstüne kalır diye görmezden gelir. 5-Belediyede işi varsa, gitmeden önce torpil bulmaya çalışır. 6-Araba daha az yaksın diye yokuş aşağı inerken arabayı boşa alır. 7-250 promil alkollü...
  4. yurdumdan ilanlar

yurdumdan ilanlar

yurdum insanının kaleminden çıkmış düşündüren ve güldüren ilanlar :laugh:
  5. ilanlardaki gerçekler

ilanlardaki gerçekler

KADINLAR *30 yaşlarındayım:39 yaşındayım *Maceraperestim:Bu güne kadar senin iki katın kadar aşk yaşadım *Atletiğim:Göğüslerim tahta gibidir *Güzel sayılırım:Çirkinim *Güzelim:Yalancıyım *Eğitim aldım:Üniversite 2 den terkim *Eğlenceli olduğumu söylerler sıkıcıyım *İyi bir dinleyiciyim:Otistiğim *Şair ruhluyum depresif şizofreni belirtilerim var *Mantıklı ve akılcıyım:Tam bir cadıyım...

Sayfayı Paylaş