gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

yüreğe işlemek

Konu, 'Melek Sözlük' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

çok derin acı veya sevinç uyandırmak ... "onun sevgisini yüreğime işledim"

2. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yüreğe işlemek
    evet yüreğe oturdumu bişey ya içini yakar yada sevindirir paylaşımı için tşkler

3. eeliff

eeliff Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hissedilen en yogun duygunun ıcımızdekı tarıfı

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Yureginde aci,yada sevinc birakacak olaylar ve kisiler.

yüreğe işlemek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayır işlemek

hayır işlemek

Rüyada hayir islemek hayirlidir. Rüyanizda hayir için bir çok çocugu sünnet ettirdiginizi veya onlari götürüp bastan asagiya kadar elbise ve saire ile giydirdiginizi gör-mek, dünya ve ahirette bütün islerinizin yolunda gidecegine ve Al-lah'in (C.C) rizasini elde etmis oldugunuza isarettir. Hayir için bir çesme veya bir sebil yaptirdiginizi görmek, dünyadaki islerinizin düzelip yoluna...
  2. Yürek

Yürek

Bakınız; Kalp.Kişi yüreği elinde tutuyorsa mevki sahibi olur.Rüyada kalp görmek birçok iyi huylara yorumlanir. Rüyada kalbinde bir korku hissettigini duymak, hak yolunda yürüyüp kimsenin malina, irzina, namusuna göz dikmeyen dürüst ve dindar bir adamla tabir olunur. Kalp vücudun hayat merkezi oldugu kadar, duygu ve his bakimindan en hassas noktasidir, iyilik, açiklik ve sirlarin korundugu ve...
  3. Yüreğim...

Yüreğim...

Bir ummandan bir ummana savrulur durur Yüreğim! Asi dalgalara vurur genede közdür Yüreğim! Kimseler beni dinlemez bari sen dinle Yüreğim! Rüyalar bile terk etti bari sen gitme Yüreğim! Dağlar ağlar taşlar ağlar,gözlerde yok yaş Yüreğim! Beni bir başıma koyma, birlikte savaş Yüreğim...!
  4. Yüreğimden

Yüreğimden

Sensizlikte, kah geceler üzerime yürüdü, kah ayazlar zorladı kapılarımı.. Ama her zorlukta gözlerine sığındım, her solukta ismini haykırdım.Yalnızlığınla savaştım durdum.Belki de en gururlu savaştı benimkisi. Silahım yoktu; Sadece seni seven yüreğimdi savaşan. Kazanan hep hasretin olsa da ben seni " sensizlikte " bile yaşatandım.. Rüzgarlarla savruldum karanlıklara, düştüm...
  5. Avara Kasnak İşlemek Deyiminin Anlamı

Avara Kasnak İşlemek Deyiminin Anlamı

Avara Kasnak İşlemek Deyiminin Anlamı nedir? Arkadaşlar Avara Kasnak İşlemek Deyiminin Anlamı nedir ya çatladım merakımdan hadi cevap yazın merakımı alın :D

Sayfayı Paylaş