gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yüregi Bahar Kokan Her Anneye

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Yüregi Bahar Kokan Her Anneye
    Ben dogali çok oldu anne…
    Bunu en iyi bilen sensin….
    Bu mektubu da senin hatirina bu özel günde tüm meleklere yaziyorum……
    Beni adam olsun diye dogurdugunu ve binbir türlü çileyi benim yüzümden laf olsun diye çekmedigini anlayabiliyorum. Hayat o kadar kisa geliyor ki artik bana seni çocuklugumda hatirlar gibi görüyorum yanina gelipte boyumu senle ölçtügümü pazara giderken arkandan yürüdügümü beni ilk okula yazdirirken o gülüsünü ve babam öldügünde o aglamani asla unutamam…
    Seni kirdigimda bile o sefkat dolu yüregin bana kizmadi, karsina gelip aglamakli durdugumda yine ayni sevgiyle sarilip öptün yanaklarimdan. Nasil bir sevgiyle seversiniz ki bu ne efsane bir ask ne kadar fedakar bir sevgi bu Allah’tan bir lütuf ve essiz bir armagan…
    Ne kadar çok yazsam ne kadar güzel söz söylesem bu dünya sözleri yetmez bilirim çünkü sen annesin…
    Evlatinim; mektubu yazilmamis tüm annelere yaziyorum çünkü böyle ögrettin paylasmayi bu mektubu da çat pat okumanla okuyacagini ve gözünden pirlantalar akitacagini biliyorum….
    Adam oldum mu bilmem, buna sen karar vereceksin çünkü senin yaninda hep çocugum… Gönderdigim hediyemi kabul et yaninda olsaydim daha güzelini ve degerlisini almaya çalisirdim gül yapraklarini kendim kuruttum ve senin için bir dikenini alip yüregime batirdim ve kaniyla adini yazdim.günün kutlu olsun hakkin ödenmez ama yinede hakkini helal et
    Yüreginde huzur ve mutluluk; gözlerinde ve yüzünde gülücük eksik olmasin hiçbir annenin…
    Hayat yasandigi kadar vardir. Gerisi ya hafizalardaki hatira yada hayallerdeki ümittir.
    Hüsran ise, bir tek yerde kabullenebiliyorum,
    Yasamak mümkünken yasayamamis olmakta…
    Seninle yasayamadigimiz tüm güzel günler adina……..

alıntı

Son düzenleme: 15 Haziran 2009
Yüregi Bahar Kokan Her Anneye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her Doğuran Anne değildir!

Her Doğuran Anne değildir!

Bebeğine İşkence Yapan Annenin Güzin Abla'ya Yazdığı Mektup... "O ağlamaktan morarıyor ve ben bu durumdan neredeyse garip bir zevk alıyorum. Ne olur bana yardım et ablacığım, yoksa ben bir ruh hastası mıyım?" Sevgili ablacığım, ben 30 yaşında, 15 yıldır çalışan, evli ve dünya tatlısı, 11 aylık bir kız çocuğu annesiyim. Küçük kızım çok akıllı, çok tatlı, aslında çok da sakin bir...
  2. Yüregim....

Yüregim....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Her şey bahar tadında yaşanırsa

Her şey bahar tadında yaşanırsa

Umuda umutsuzluklar yükleme; zordur sevda sancıları ?. Kurşun yarası gibi değildir kesip dikip kapatamazsın bir solukta, şiş yarası gibidir bırakırsın ince ince sızılarla canını yakarak kapanır sevda yarası? Her aydınlıkta bir karanlık , her karanlıkta bir aydınlık görürsün yürüdükçe her umutsuzluk bir umuda bağlar yoluna gün gelir üzüldüğüne üzülürsün? Sanat gibidir sevda ilmek ilmek işlersin...
  4. Tan - Her Bahar

Tan - Her Bahar

Eser rüzgar Dağıtmaz efkarımı Ben yarından umutsuzum Böyle biçare kalınır mı Ben her bahar mutsuzum Geçici sitem edip Acıyı içeceğim Kendime fırsat verip geçeceğim Hayallere dalıp mutluluğu göreceğim Benim için mutlu olmak hayal kurmak Ben her bahar Ben her bahar Ben her bahar mutsuzum Ne yazık her bahar Ben her bahar Ben her bahar mutsuzum Göçen kuşlar Çaldılar baharımı Ben yarından...
  5. Tan - Ben Her Bahar Mutsuzum

Tan - Ben Her Bahar Mutsuzum

Eser rüzgar dağıtmaz efkarımı Ben yarından umutsuzum Böyle biçare kalınırmı Ben her bahar mutsuzum Geçiçi sitem edip Acıyı içeceğim Kendime fırsat verip geçeceğim Hayallere dalıp mutluluğu göreceğim Benim için mutlu olmak hayal kurmak Ben her bahar Ben her bahar Ben her bahar mutsuzum... Göçen kuşlar çaldılar baharımı Ben yarından umutsuzum Hasret tüketti umutlarımı Ben her...

Sayfayı Paylaş