gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

yüreğim acıyor anne ...yüreğim kanıyor!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yüreğim acıyor anne ...yüreğim kanıyor!

emegıne saglık..çok guzel olmuş...teşekkurler..sözun bıttıgı yer işte..buuu.ınsan konuşamıyo bıleee

3. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

emeğine sağlık mawi adminiiiim harika birşeydi insanın hakikatten sözler boğazında dizili kalıyor

4. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Yürek acıtan ağlayan ağlatan resimler....
    Teşekkürler mawi adminim

5. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

emegıne saglık...cocuk ne anlasın sılahtan savastan

6. y.caymazer

y.caymazer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    herkesin iyice bakıp ders alması gereken fotğraflar....hakkımız yok çocuklarımıza bunları yaşatmaya...yaşatanlar da cezalarını bulur inşallah......emeğine sağlık cnm

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Off ama ya içim acıdı.. Allah Yardımcıları olsun bu durumdaki insanlarımızn..

8. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Sar Yüreğimi Annem Kanıyor..!

aslında sözün bittigi yer burası allahım kimseyi böyle savaşın içinde bırakmasın

yüreğim acıyor anne ...yüreğim kanıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yürek

Yürek

Bakınız; Kalp.Kişi yüreği elinde tutuyorsa mevki sahibi olur.Rüyada kalp görmek birçok iyi huylara yorumlanir. Rüyada kalbinde bir korku hissettigini duymak, hak yolunda yürüyüp kimsenin malina, irzina, namusuna göz dikmeyen dürüst ve dindar bir adamla tabir olunur. Kalp vücudun hayat merkezi oldugu kadar, duygu ve his bakimindan en hassas noktasidir, iyilik, açiklik ve sirlarin korundugu ve...
  2. Yavuz Bingöl - Yüreğim Kanıyor

Yavuz Bingöl - Yüreğim Kanıyor

yüreğim kanıyor nota yavuz bingöl olmasaydı sonumuz böyle yüreğim kanıyor notaları olmasaydı sonumuz böyle nota notaları Sakin göllerin kuğusuyduk,salınarak suyun yanağında Yarılan ekmeğin buğusuyduk Biri saksımızı çiğneyip gitti,biri duvarları yıktı Camları kırdı,fırtına gelip aramıza serildi Biri milyon kere çoğaltıp hüzünleri,her şeyi kötüledi Bizi yaraladı,biri şarabımızı...
  3. Bak bu yüreğim daha çok acıyor

Bak bu yüreğim daha çok acıyor

Bütün damarlarıma yayılan sarhoşluk bitmesin istiyordum… Ben seni düşünüyordum.Çünkü geceydi.Sevişme zamanıydı insanların.Yanlızdım.Beni kuşatan duvarlar birer beyaz çarşaftı bu saatte.Kapılar tüylü,yumuşak battaniyelere benziyordu. Sensiz kahrolmak vardı.Seninle yaşamak vardı dolu dizgin.Seninle her gece birbirimizi yenilemek vardı odalarda.Odalara sığmamak vardı.Bir sel gibi taşmak vardı...
  4. Anne yüreği,,,

Anne yüreği,,,

Hayat bundan ibaret degilmidir.. annelik başka bişi ya bunun tarıfı yok bence

Sayfayı Paylaş