gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Yüreğim ağır yaralı

Konu, 'Çöplük' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. anuş

anuş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yüreğim ağır yaralı

cok güzel olmuş canım emegine saglık

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Yüreğim ağır yaralı

teşekkür ederim canım beğenmene sevindim...

Yüreğim ağır yaralı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Yaralı Yürek

Serdar Ortaç - Yaralı Yürek

yaralı, yaralı, yaralı yürek, Kıyıdan köşeden bile aşk bulup ağlatıyor. Havalı, havalı, havalı yürek DUrduk yere dinlemeden masal anlatıyor. Hasretin kokun boşver kalsın üstüme, Çoktan çoktan anladım Kalbim başka bahçede. Kışlar uzun yazı görmeden Yıllar üzerimden geçmeden, Gitti gidiyor yar üzülmeden Önüne çıkıp onu durdur. Dün gece seni düşünüp, uyuma diye, Sarılıp sarılıp resmine nefes...
  2. Davut Güloğlu - Yaralı Yürek Yaralı

Davut Güloğlu - Yaralı Yürek Yaralı

Sen benim gönlümde sönmeyen yangınım Dilimden düşmeyen şarkımsın Geçse de aylar yıllar unutmadım Seni çok ,özledim AŞKIMSIN Seni, seni sevdim seveli Aşkından oldum deli Sana gönül verdim vereli SEVGİLİM Yalan değil sevdam yalan değil Ölsem de vazgeçemem bunu böyle bil Yaralı bu yürek yaralı Bin bir yerinden yaralı Ayrıldık ayrılalı YARALIYIM YARALI
  3. Emel Müftüoğlu - Yaralıdır Yüreğim

Emel Müftüoğlu - Yaralıdır Yüreğim

Sevgimi al Alıp sakla uzaklarda Bir haber ver Çaresizim akşamlarda Kapımı çal beklerim bu saatlerde Bilsen nasıl yaralıdır yüreğim Sözünü tut Hani hiç gitmem demiştin Boşver unut demek ki sevmemişsin Anılarım yalanmış bu sen değilsin Bilsen nasıl yaralıdır yüreğim Az mı buldun sana sonsuz sevgimi Bu zavallı kalp sana yetmedi mi Düşeceğim bıraktın ellerimi Al beni vur beni sen öldür öyle git...
  4. Müslüm Gürses - Ağır Yaralı

Müslüm Gürses - Ağır Yaralı

Beni taa kalbimden vurdu gidişin Bütün umutlarım ağır yaralı Aklımdan çıkmıyor veda edişin Bütün duygularım ağır yaralı Dünyamı başıma yıkmışçasına Bağrıma kurşunlar sıkmışçısına Sanki bir savaştan çıkmışçasına Bütün duygularım ağır yaralı Bütün anılarım ağır yaralı Yaralı yaralı bütün umutlarım ağır yaralı Yaralı yaralı bütün duygularım ağır yaralı Aşkımız verirken en son nefesi Yıkıldı...
  5. ağır mı geLdi yüreğim yüreğine ?

ağır mı geLdi yüreğim yüreğine ?

Demiştin ya bir defasında: " Sana gel deyişimin sessizliği mi bu?" diye bak işte mırıldandım seni içinde ben'im kokan sen gibi... geLişin .. sonbahardı ; eyLüLdü.. ekimdi.. ne farkeder .. üRpetiCi bi kaSım qeceSiydi kahroLaSı .. özLedim biLirSin .. geLişim.. sensizLiği buLuşum.. soğuk.. karanLık.. acı.. hüzün.. ve sonbahar ama diyorum ki qeL.....

Sayfayı Paylaş