gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

***YüReĞiM SeRSeRi YüReĞiM üŞüMeKTe***

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

Yine gece, yine karanlık. Gecenin ayazı yüreğimde. Radyoda insanı uzaklara götüren bir melodi yükseliyor, aklımda sen. Gökyüzünde binlerce yıldız uzansam dokunacağım sanki ama biliyorumki onlara dokunmak imkansız tıpkı sana dokunmak gibi. Yüreğim durgun, yüreğim serseri, yüreğim üşümekte... Yokluğunda neler yaşadım zaman nasıl geçti bilmiyorum sevgili. Tam dokunacakken sana kimler veya neler engel oldu bilmiyorum. İmkansızlaştın sende. Sana ulaşmak için gün sayarken bir kör kuyunun içinde buldum kendimi. Ne yana dönsem buz gibi taştan duvarlar var. Bedenim çarpmasada yüreğim çarpıyor. Yüreğim durgun, yüreğim serseri, yüreğim üşümekte...

Sensizlik canımı acıtsada kimseler bilmiyor bunu merak etme. Ben yine mutluluk maskemi taktım. Ne zaman adın geçse bir konuşmada bakışlarıma hüzün karışıyor. Gözlerimden yüreğime doğru düşmemesi için gözyaşlarımın önüne set çekiyorum. Yüreğim yorgun, yüreğim üşümekte...

Senli günleri hatırlıyorum bir müddet sonra. Gelmeni bekleyen sabırsız yüreğim geliyor aklıma ve seni özleyen gözlerim, ellerim kısacası bedenim. Kavgalarımızı bile özlediğimi anlıyorum. Seninle yaşadığım her saniyenin ne kadar özel olduğunu bir kez daha anlıyorum. Bir gülüşünle bütün hüzün bulutlarını dağıtırdın. Şimdilerde ben yokum hayatında. Ama merak etme yine o seni özleyen deli kız hala ansızın çıkıp gelecekmişsin gibi bekliyor. Yüreği yorgun, yüreği serseri, yüreği üşümekte...

Kimbilir belki bir gün gelirsinde bu serseri yürek uslanır, sevginle sararsın belki ateşinle ısınır...

Gelsende gelmesende bu serseri yürek hep sana ait kalır...

alıntı

2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    çok güzel yüreğine sağlık...

***YüReĞiM SeRSeRi YüReĞiM üŞüMeKTe*** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serserime

Serserime

SERSERIME ELime son kez aldım kağıt kaLemi, Bu sana son mektubum. Postacı son bir kez haber getirecek Benden sana. Canım biLirim aLdirmazsin hiçbirşeye, Ne sevgiye ne de hisLere. Simdi eLimde bir sigara var, Bugün çok içtim. BiLirim kızacaksın, "Içme demistim" diyeceksin, Ama ben yine aynı cevabı vereceğim: DertLiyim. Son kez bu kaLp derdinLe doLu. Bu mektubumda Seni ne kadar...
  2. Serserİ SÖzler

Serserİ SÖzler

serseri sözleri video serseri sözler facebook sözleri facebook 2011 sözler 2011 Bir kız sevdim ela gözlü İstedim vermediler Bana sen serserisin dediler Arama hayatın cilvesinde bahane Benim gönlüm serseriyse bundan sane Düşmüsüz birkere dile haykırsak duymazlar bile Tatlı tatlı bakarlar Bir gün düşersen üstüne basarlar Sen sil üzerindeki o pis eseri Senden kat kat üstündür bu gördügün SERSERİ.
  3. serseri nickler

serseri nickler

serseri nickleri serseri nickler cocuk nickleri elbistan nıckler KeNdİmE YeNi BiR SAyFa AçTıM iÇİnDE Sen YokSun….KaLbİm HaYvANaT BAhÇeSi deĞilKi İçiNde kÖpEkLeR olSuN…. GeCeMiDiR sEnİ bAnA DüŞÜnDüRen? yOKsA BeNmİyİm sEnİ dÜşÜNMeK iÇİn geCeYi bEkLeyEn?GöZlErİNmİdİr uYuDuğUNDA RüYa gÖrEN?yOKsA bEnMİyİm GöZlERiNi GöRmEk İçiN rÜyA gÖrEN? gÖnLüNü GüN eDEnİ SeWMeZ sEWdA,iStER hEp Onu ÜzENi ,HeR...
  4. Serseri SÖzler

Serseri SÖzler

serseri ağlamaz diyarbakır çocuğu sözleri serseri diyarbakırlı sözleri diyarbakırlı diyarbakır Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim.Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz, serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsunya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz ßîzdé SâßâH oLmâz,...
  5. serseri sözler

serseri sözler

serseri sözleri serseri sözler serseriyim ben arkadaş sözleri eroinman dinle Yağmuru kıskandım sana dokundu diye, rüzgara kızdım kokunu çaldı diye, kaderime küstüm bana imkansızsın diye, birtek geceleri sevdim seni rüyalarıma yolladı diye… Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim. Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz,...

Sayfayı Paylaş