gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

yüreğim yorgun bugün ....

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

içim acıyor...içimi acıtan içinde koskocaman bir mezar olması....

Yüreğim yorgun bugün..
    Harap ve bitap..
    Dahada beterrii
    Sanki bir mezarlık yüreğim..
    Ne umutlar gömmüşüm,
    Ne hayaller,
    Ne dostluklar..!!
    Kimilerine dua okuyorum,
    Kimilerine lanett ..!!
    Kimilerine acı bir tebessüm,
    Kimilerine ne güzeldi değil mi diyorumm,
    Kimilerine hiç olmamalıydın,
    Kimilerine nerdesiinn..!!
    Hiç aklıma gelmezdi..
    Bir gün yüreğimde bir mezarlık göreceğim..
    Benim yüreğim kocaman bii mezarlık bugün..!!!!

yüreğim yorgun bugün .... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yürek

Yürek

Bakınız; Kalp.Kişi yüreği elinde tutuyorsa mevki sahibi olur.Rüyada kalp görmek birçok iyi huylara yorumlanir. Rüyada kalbinde bir korku hissettigini duymak, hak yolunda yürüyüp kimsenin malina, irzina, namusuna göz dikmeyen dürüst ve dindar bir adamla tabir olunur. Kalp vücudun hayat merkezi oldugu kadar, duygu ve his bakimindan en hassas noktasidir, iyilik, açiklik ve sirlarin korundugu ve...
  2. Gömün beni bugun yüreğime

Gömün beni bugun yüreğime

Yüreğime gömün beni bugün Yoruldum sivri çakıl taşlarına benzer aşkların üzerinde yürümekten Dalgaların kıyıya vurup, savurup koynuna aldığı ince bir kum tanesi olmak istiyorum Ve boğulmak kendi mavilerimde Deniz yıldızının beş kolundan bir tanesi bile saramadı beni Oysa ince sızılara da,keskin acılara da alışkın benim bedenim Suların durulduğu bir denizde oynaşan martıları hiç izlemedim......
  3. Gömün bugün beni yüreğimdeki küçük kızın gözbebeklerine...!

Gömün bugün beni yüreğimdeki küçük kızın gözbebeklerine...!

Gömün bugün beni yüreğimdeki küçük kızın gözbebeklerine...! Yüreğime gömün beni bugün... Yoruldum sivri çakıl taşlarına benzer aşkların üzerinde yürümekten... Dalgaların kıyıya vurup, savurup koynuna aldığı ince bir kum tanesi olmak istiyorum... Ve boğulmak kendi mavilerimde... Deniz yıldızının beş kolundan bir tanesi bile saramadı beni... Oysa ince sızılara da, keskin acılara da...

Sayfayı Paylaş