gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Yüreğimdeki aşkın sesisin

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Hayatı yaşamak ve yorumlamak konusunda kendimi yetenekli görmüyorum, burada yaptığımsa içimde bulunan sessiz aşktan dolayı yüreğimden geçenleri önce dile sonra harflere dökmek. Ama bakıyorum ki harfler bile yüreğime dokunamıyor, yeterince aşkı yazamıyorum. Ben bir masallar ülkesinde yaşamıyorum, küçük bir aşk hikâyesinden her gün minik birer parça okuyor gibiyim. Bu iki yabancının hikâyesi gibi, sonradan dost olan ama aşkın kıyısında dolaşıp duran iki yabancı gibi, ben şimdi okuduğu bir aşk hikâyesine kendini kaptıran garip bir yolcu gibiyim, bu yolculuğa eski bir tanıdıkla gider gibi mutlu ve huzurluyum. Yüzümdeki mutluluğun nedenini kimse sormasın, gözlerimdeki karışık rengi kimse merak etmesin, sevdiğimin kokusu içimde saklı, yüreğimde adı yazıyor ve ben hala bekliyorum, eski bir tanıdığı bekler gibi. Sevmek yaşamın diğer yüzü gibi, görünen yaşamdan farklı, büyük bir âlim gibi sevmeyi yeniden keşfetmek istiyorum, okuduğum duyduğum gördüğüm sevgilerden bir parça bulunan her günümü, geceye gözlerimi kaparken içimde bırakıyorum, hüznümü dışarı alıyorum ve nedense gece uykusu çöktüğünde hep ayrılığı kokluyorum. Bu yolculuk nereye kadar sürer bilmiyorum ama bir bilinmezliğe olmadığı kesin, sevilmenin yaşandığı yer senin yanın, bildiğim bir yer eminim, aşkı soranlara, yüreği taş olanlara hep susacağım, sadece senden ışıldayan renkler konuşsun, gökyüzü duysun sessizliğimi, oradan oraya yanıp sönen yıldızlar eşlik etsin sevgime, suya hasret toprak değsin hayallerime.

Adımı kullanmadan kurduğun diyalogların bir köşesi olmak bile bana huzur veriyor. İçimdeki duygu seli nasıl coşuyor bilemezsin, sen böylesin işte seni sevmemem mümkün değil, beni ve yazdıklarımı her okuduğunda, içinde bir acaba değil binlerce acaba bile olsa sevmek ve güzelliğini görmek için de bir o kadar neden var bu dünyada. Sen mutluluğun omzuma dokunan eli, yüreğimdeki aşkın sesisin..

Yüreğimdeki aşkın sesisin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkin Sesi

Aşkin Sesi

İnsanların verdiği hayat sevgidir. Niçin yalnız sana yazdığımı sorma, niçin yalnız sana geldiğimi... Sana gelişim işte bundan. Sen aşkı anlatıyorsun, yaşatıyorsun bana. Çünkü yaşıyorsun. O sözlerin kalbinden geldiğini kalbime vuruşundan anlıyorum ben. Sözlerin değil beni sana bağlayan, O sözlerini manasına vurgunum. Niçin mi sen? Sen benden önce vardın, varoluşun bu yüzden. Ve sen benden...
  2. Aşk Yüreğine Sığmadığı Zaman

Aşk Yüreğine Sığmadığı Zaman

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Taşınmaz Yüreğin Aşktır Gayrimenkulü...

Taşınmaz Yüreğin Aşktır Gayrimenkulü...

Kırılmaya yüz tutmuş kelimelerin isyanından başlıyorum kendimi aynaların pullu sırrından dökmeye Eski bir hezimetin an be an çoğalan esmerliğinde sızlıyor yalnızlık denilen işgüzâr oyun Sök beni yaranın tınlayıp durduğu beyaz kâğıt hiçliğinin satır önlerinden, gör nasıl hıçkırıp delirecek şair o zaman Nedeni bana kalan susuşun namsızlığı içimizi kötüye çıkaran Ey dağ çiçeği Uyu ve rüyama...
  4. Yüreğimle dokunuyorum sesime, Sustum

Yüreğimle dokunuyorum sesime, Sustum

sustum.. ne kadar susulacaksa o kadar sustum kendimle konuşuyorum şimdi yalnız yalnız yüreğimle dokunuyorum sesime kimse duymuyor..... sustum sustu dudağımdaki şarkı gözlerimdeki şiir yaraları yarayan rüzgar sokaklarında kahrolduğum şehir gözlerim konuşuyor yalnız sustum bir ah sürüp dudaklarıma ne kadar susulacaksa o kadar sustum sustu benimle deniz sustu deli dalgalar sustu martılar...
  5. Seni yüreğinden öpüyorum AŞKIM

Seni yüreğinden öpüyorum AŞKIM

yüreğinden öpüyorum sözleri öpüyorum mesajları Uzaklara çekilipte bana Hadi yaz diyorsun ya... İki kelimeyi birleştiripte Bir cümle yapamıyorum,elimdeki harflerden.. Sana ulaşabilmenin heyecanı basıyor özlemlerimi, Kalkıpta yüreğimi telaşa veriyorlar, Tutuşuyorum. Sana benden yakın olacakları için Okuduğunda gözlerini görecek olan harfleri kıskanıyorum. Aklımdan çocukça şeyler...

Sayfayı Paylaş