gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Yüreğimden

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Sensizlikte, kah geceler üzerime yürüdü, kah ayazlar zorladı kapılarımı.. Ama her zorlukta gözlerine sığındım, her solukta ismini haykırdım.Yalnızlığınla savaştım durdum.Belki de en gururlu savaştı benimkisi. Silahım yoktu; Sadece seni seven yüreğimdi savaşan. Kazanan hep hasretin olsa da ben seni " sensizlikte " bile yaşatandım..

Rüzgarlarla savruldum karanlıklara, düştüm hasret çukurlarına, ezildi gözlerimde büyüttüğüm cicekler. Pes etmeden, çocuksu düşlerime yenilerini ektim.

Sensizlikte kör kuyulara itildim.
    Yaralarımı gözlerindeki ışıkla sardım.
    Yüreğimi söktü arsız yalnızlıklar.
    Yıkılacak gibi oldum, seni beklediğim sokaklarda.
    Ama pes etmeden, her zorluğa senin sevdanla karşı durdum.
    Ayrılık tepelerine tırmanırken yüreğim, hep baharımsı nefesini soludum. . .

Heybeme erimez karları, Yüreğime" sevda bilmez" ayazları doldursalar da, Vazgeçmedim senden

. . . YüReĞiNDeN. . .

Azmettim kazandım sevdamı, davacı olmadım hüzünden, kederden.

Uzaklarda olsan bile, bir nefes alışını bahar bildim ömrümde, bir gülüşünü mutluluk addettim yüreğimde. Seni severken hic durmadım, hep sana, sevdana yaşadım.İlaç bilmez acıların için, siper ettim gögsümü, fakir ömrümü.Üzülmedim seninleyken, hep mutluluk bildim gülüşünü. Aldırmadım, karanlık gecelere. Üşüdüğümde, bir yorgan misali gülen gözlerine sarılıp,
    Mutluluklarına uzandım.

Yanında aldığım solukları,hep kâr saydım mutluluk envanterine.Kalem olup gözyaşlarımı akıttım, ağladım, hasretinle ıslandım ama yüreğimde hep seni yaşattım.

Yalnızlığınla savaşıp,
    Seni " sensizlikte " yaşatan
    Bir fakir yürek oldum ömrümde.
    Bir gözyası bile düşmedi hüznümde.
    Neden diye sorma,
    Gözlerimden düşen her gözyaşı sana idi, ölümsüz sevdana idi.

Şimdilerde,
    Sen, bende yokken bile
    Seni ölümüne sevmekle meşgulum.
    Olur da acıların sararsa yüreğini,
    Karanlıklar boğarsa düşlerini
    Bir nefesini ver ne olur,
    Yüreğimi siper eder bu can sana.

Yüreğimden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yürek

Yürek

Bakınız; Kalp.Kişi yüreği elinde tutuyorsa mevki sahibi olur.Rüyada kalp görmek birçok iyi huylara yorumlanir. Rüyada kalbinde bir korku hissettigini duymak, hak yolunda yürüyüp kimsenin malina, irzina, namusuna göz dikmeyen dürüst ve dindar bir adamla tabir olunur. Kalp vücudun hayat merkezi oldugu kadar, duygu ve his bakimindan en hassas noktasidir, iyilik, açiklik ve sirlarin korundugu ve...
  2. ***YüReĞiM SeRSeRi YüReĞiM üŞüMeKTe***

***YüReĞiM SeRSeRi YüReĞiM üŞüMeKTe***

Yine gece, yine karanlık. Gecenin ayazı yüreğimde. Radyoda insanı uzaklara götüren bir melodi yükseliyor, aklımda sen. Gökyüzünde binlerce yıldız uzansam dokunacağım sanki ama biliyorumki onlara dokunmak imkansız tıpkı sana dokunmak gibi. Yüreğim durgun, yüreğim serseri, yüreğim üşümekte... Yokluğunda neler yaşadım zaman nasıl geçti bilmiyorum sevgili. Tam dokunacakken sana kimler veya neler...
  3. Yüreğim...

Yüreğim...

Bir ummandan bir ummana savrulur durur Yüreğim! Asi dalgalara vurur genede közdür Yüreğim! Kimseler beni dinlemez bari sen dinle Yüreğim! Rüyalar bile terk etti bari sen gitme Yüreğim! Dağlar ağlar taşlar ağlar,gözlerde yok yaş Yüreğim! Beni bir başıma koyma, birlikte savaş Yüreğim...!
  4. Yüreğimden Yüreğine...

Yüreğimden Yüreğine...

Sana dair dev gibi bir sevda büyüttüm küçücük yüreğimde… Bu Küçücük yüreğimde büyüttüğüm korkularla başlamıştım bu sevdaya… Korkuyordum… Sanki bi uçurumun kenarında çaresiz kalmışta düşecekmişim gibi korkuyordum… Hep bi güvensizlik içindeydim… Ben ne kadarda aptalmışım ne kadarda körmüşümki ihanetini göremedim.. Bunu göremeyecek kadar mı sevdim seni… Sevdim evet çok sevdim seni…...

Sayfayı Paylaş