gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Yüreğime Bir Beden Büyük Gelen Umutlar

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Yüreğime bir beden büyük gelen umutları üzerimden çıkarıp gidiyorum." Küçük bir çocuğun duası gibi masumluğunu sundum sana aşkın. Ama sen, “İmkansız bir aşk “ deyip sustun.Oysa sana dair ne düşlerim vardı.
    Dans edecektim yağmurlarda seninle.Yıldızların saçlarına düştüğünde,
    Bir gökkuşağı çizecektim beyaz tuallere.
    Asla kırgın değilim sana...Özgürdün, hürdün elbet.
    Güneşte yaşamak varken, karanlıklarda boğulmayı göze alamazdın sen...
    Gözlerine sakladığım baharlara veda busesini yapıştırıp gidiyorum.
    Aslında bir teşekkür borçluyum sana,yarım bir adamın karanlıklarına
    Rüya misali baharlarınla konakladın..
    Her nefesinde, mevsimleri soludum gözlerinde.Kırılmış bir gönül mabedine bir gülüş ekledin ya,
    Bir ömür yeter bana..Hep ağladığımda öper dururum
    Baharda açmış o gülüşlerini......
    Gittiğim yerlerde, kim bilir belki de alışırım.Alışacağım; gözlerinin yokluğu değil elbet.
    Bahçemde ezilmiş güllerin çığlıklarına ,içimdeki çocuğun gözlerindeki ıslaklığına,
    Elbet bir gün alışırım....
    gidiyorum, aynalara ağlamaklı suretimi bırakıp
    Masum çocukların dualarına gidiyorum...Senin uyuduğun saatlerde ben,
    Bu şehri, bu yüreği sana bırakıp
    Yağmurlarla öpüşmeye gidiyorum.

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yüreğime Bir Beden Büyük Gelen Umutlar
    Gittiğim yerlerde, kim bilir belki de alışırım.Alışacağım; gözlerinin yokluğu değil elbet.
    Bahçemde ezilmiş güllerin çığlıklarına ,içimdeki çocuğun gözlerindeki ıslaklığına,
    Elbet bir gün alışırım....

hiç sanmam çok güzel paylaşım bitanem

Yüreğime Bir Beden Büyük Gelen Umutlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Umut limanı yıkıldı yüreğim

Umut limanı yıkıldı yüreğim

Yürü yüreğim, Bu limandan da bir seyir çıkmadı bize Benim dalgalı denizime açılmaya yürek gerek Bir sonbahar yağmuru değil ki, Bir fırtına bu yıkıp savuran, Bir felaket bu içimdeki buz dağlarını yıkan Hadi yürü beklemek yakışmaz bize, Üzülmek hiç bize göre değil, Takılıp kalmak bir ümide, Acizler gibi ağlamak bize göre değil Bir güneş bulduğumu sanmıştım oysa...
  2. Bir Umut..

Bir Umut..

Bir umutsun şimdi...Umudum...Bunca acıdan,bunca kırgınlık,bunca yaradan sonra...Beni ben olarak anlayan ilk...Sana da "sevdiğim"demekten alıkoyuyorum kendimi,ya sende gelmezsen,gelemezsen?Ürkek bir senaryo yazıyorum içimde sana dair kıvılcımlanan her şeyi geri çekme ihtiyacı hissediyorum..."Güneş"istedim...Evet birçok insan aşkı aşk deyip de yaşamaktan ya kaçınıyor ya da o...
  3. Müsait bir yürek acısında indirirmisiniz beni?

Müsait bir yürek acısında indirirmisiniz beni?

MÜSAİT BİR YÜREK ACISINDA İNDİRİRMİSİNİZ BENİ Elveda... Yol ayrımı çoktan gelmiş de geçmiş bile.. İneceğim son durak gelmişte ben uyumuş kalmışım. Camın arddındaki renkli dünyalara daldım. Kaçırdım ineceğim yeri.. Şimdi müsait bir yürek acısında indirirmisin beni. Yolculuk çok güzeldi sağol. Hİç ağlamadım (yalan..) hiç üzmedin beni (yalan..) hiç yakmadın canımı (yalan...) Çok ama çok sevdin...
  4. Benden 27 yaş büyük biriyle evlenmek

Benden 27 yaş büyük biriyle evlenmek

Yaklaşık 8yıllık bir ilişkim var sevgilimin 2 çocucuğu var ben 30 yaşındayım aramızda 27 yaş farkı mevcut artık evlenmek istiyoruz fakat ailem bu ilişkiden habersiz ve aileme bunu nasıl açıklayacağım bilmiyorum özelliklede babamın tepkisinden çok korkuyorum aynı durumu yaşamış olanlar varsa lütfen bana bir fikir verin benim tek derdim yara almadan mutlu bir yuva kurmak

Sayfayı Paylaş