gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yüreğime kelepçe vuracağım

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

.
    Bir yüreğim kaldı kaybedebileceğim
    Son bir sözüm kaldı
    Seni seviyorum diyebileceğim
    Tek bir ümit kaldı
    Ya hayatıma anlam bulacağım
    Yada yüreğime kelepçe vuracağım

Bilmiyorum
    Belki bana kızacaksın
    Bir merhabamız vardı
    Belkide onuda keseceksin
    Bir selam bile vermeyeceksin
    Beni gördüğünde

Belkide
    En iyisi karanlık bir köşede
    Hıçkırıklara boğulup
    Sessizce
    Kendi gözyaşlarımda kaybolmaktı...

alıntıdır

Yüreğime kelepçe vuracağım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kelepçe Bilezikler

Kelepçe Bilezikler

kelepçe bilezikler kelepçe bilezik modelleri kelepçeli bilezik modelleri 14 ayar 14 ayar
  2. kelepçe sandaletler

kelepçe sandaletler

Önü açık kısa botlar ve gladyatör ayakkabılar bu yazın resmi ayakkabısı seçildi. Her yerde varlar. O kadar çoklar ki; şimdi değişiklik zamanı diyerek hibrit modelleri etrafı sarmaya çalışıyor. Bu yeni modelin illaki bilekte kelepçe tabir edilen kalınca bir parçası var. Ancak konumlandığı sandaletin üzeri açık, ya parmak arası, ya bantlı ya da tek parmaklı. Yazın trendi bu ayakkabı,...
  3. Kelepçe Sandaletler

Kelepçe Sandaletler

Önü açık kısa botlar ve gladyatör ayakkabılar bu yazın resmi ayakkabısı seçildi... Her yerde varlar... O kadar çoklar ki; şimdi değişiklik zamanı diyerek hibrit modelleri etrafı sarmaya çalışıyor... Bu yeni modelin illaki bilekte kelepçe tabir edilen kalınca bir parçası var... Ancak konumlandığı sandaletin üzeri açık, ya parmak arası, ya bantlı ya da tek parmaklı... Yazın trendi bu ayakkabı,...
  4. Kelepçe modelleri

Kelepçe modelleri

kelepce modelleri altın kelepçe modelleri altin kelepçe altın ve fiyatları ve fiyatları Ben hiç altın sevmem emitasyon tercihimdir diyorsanız sizler için takı modelleri geldiii emitasyon kelepçeler hepside harika:)...

Sayfayı Paylaş