gebe
  1. aysil

aysil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0

Yüreğimi Size Açtım:)

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında aysil tarafından paylaşıldı.

Meraba herkese. Ben ben sizin şu en başlarda hüzün dolu olan deli kızınızımyupis Ve hep deli kalmayı seven kızım.
    Aslında herkes beni yanlış tanıdı belkide yanlış zamanda derdi kendime çektim.
    Hayat bana hep ters yüzünü gösterdi ve kızgınlığım hüznüm ondan dolayıydı.
    Sevdim sevmedi..
    Sevmedim sevdi..
    Hep bu vakalarda dolandım sevgide.
    Ailede problem doluydu sürekli kavga kısıtlama vs
    Ama olsun hepsiyle barıştım geçmişimde ne var ne yok affettim ve özgür bıraktım..
    Bugün adımı değiştirmeyi talep ettim ve rüyada saolsun kurmadı beni burdan teşekkür ediyorum onada..

Bir bunla kalmadı bir kaç gündür depresif moddayken eskiden dost sandığım kişilerin bana aldıkları herşeyi hatta onlarla zaman geçridiğimde aldığım şeyleri attım.
    Silmek istiyorum çünkü herşeyi..
    Beni sevenle olmak istiyorum ..
    Arkadaşlardan beni kullanıp sonra geveleyen duranlarla değil.
    Deli kız geldi hergün buraya yazıcam ..Sizinle herşeyimi paylaşıcam.
    Sizleri seviyorum desem ne dersiniz ?yupisyupis

deryaliyim_21 bunu beğendi.
  2. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    insan icini bosaltinca rahatliyor deyilmi
    sana bundan sonraki hayatinda mutluluk huzur ve cok cok samimi sevgi ve dost diliyorum.

hayirli aksamlarin olsun

Yüreğimi Size Açtım:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acı çeken yüreğim....

Acı çeken yüreğim....

acı çeken nickler acılı yazılar acı çeken yazılar şiirler Acı çeken bir yüreğin son kıpırtılarının yazıya dökümü ; Sevgilim; Biliyorum bana çok kızacaksın.Ama bunu sana söyleyemezdim.Sana ben gidiyorum meleğim,ölüyorum diyemedim.Hem nasıl söylerdim bunları sana.Ömrümün son safhasında olduğumu sana nasıl söyleyebilirdim.Keşke kalbimin bu denli yorulduğunu daha önce bilseydim.Senden önce...
  2. ELveda yürek acım...

ELveda yürek acım...

mutluklar senle başlar senle biter ama svgilim sen kımsenin bilemedigi solemedigi sevgiden mahrumsun ben sana єLνє∂α ŷǖЯέҚ άсآМ ölümün uzakta oldugu gostermiştim sen ise tuttun ellerinle getirdin Şimdi ise Ölümle beraberken sende sende ölmeyi ögrenceksin benım gibi herkez gibi Kimse bilemezdi soleyemezdi Birgün sende eLveda Diyeceksin Gideceksin bu hayattan elbet birgünde zaman gelir devran...
  3. Eskimeyen Yürek Acım

Eskimeyen Yürek Acım

ALDIĞIM VERDİĞİM NEFESİM SENSİN DAMARLARIMDA TAŞIDIĞIM KANA İŞLEMİŞSİN SENİ İÇİMDEN ATMAKMI ASLAAA!!! ne kadar uzak olursan ol yakınsın sevdama... hoşçakal güzel insan haketmediğim sevgin sende kalsın canım yanıyor zaten taşıyamam onu ağır geliyor sırtıma yüklenen yükler beni unut olur mu sadece unut ve mutlu ol... ben her gece ağlasamda hakettim boşver sen sakın üzülme... eskimeyen...

Sayfayı Paylaş